Ютуб-блогера Олексія Дурнєва запрошували у проєкт "Холостяк", однак він відмовився через маленький гонорар – учетверо менший, ніж він хотів. 24 Канал запитав Катю Лозовицьку, як їй такий кандидат на роль головного героя. Дівчина відреагувала з захопленням.

Читайте також Розійшлися за день до війни, – переможниця "Холостяка" зізналась, що розчарувало її в Алексі

Катя Лозовицька про шоу "Холостяк" з Олексієм Дурнєвим

Чула, що Льошу Дурнєва хотіли взяти на роль головного холостяка країни. І насправді мені ця ідея дуже подобалася, адже, по-перше, було б дуже весело, а по-друге, було б цікаво розкрити Льошу з серйознішого та романтичного боку,
– прокоментувала Катя Лозовицька.

Однак дівчина думає, що героєм 13 сезону романтичного реаліті-шоу повинен стати хтось з військовослужбовців. "Взагалі я вважаю, що наступним "Холостяком" має бути чоловік, який захищає нашу країну. Тобто хтось з ЗСУ", – поділилася модель.

Переможниця "Холостяка-12" про майбутню "Холостячку"

Не скажу, що в мене є конкретна кандидатура, проте знову ж таки ідея з Лесею Нікітюк здається мені досить цікавою. Адже її можна розкрити як жінку з більш тендітного, чуттєвого боку,
– заявила Катя Лозовицька.

Нагадаємо, що фани кілька років вмовляють Лесю Нікітюк піти на "Холостячку". Якщо спочатку вона жартувала, що за її серце неможливо боротися, бо в неї його немає, та порівнювала себе з "Білосніжкою та сімома гномами", то кілька місяців тому заявила: "Проєкт "Холостячка" зі мною в головній ролі буде. І зовсім скоро". Цікаво, що ведучий реаліті Григорій Решетник теж бачить її майбутньою "Холостячкою".