У Словаччині відбувся святковий концерт до закінчення першої зміни табору. Вже зовсім скоро ще 80 дітей прийме друга зміна, яка триватиме 18 днів, повідомляє 24 канал.

Читайте також Фінансові ризики довелося брати на себе, – Кухар і Стоянова у Латинській Америці обікрав шахрай

Ми всі разом зробили неможливе можливим! Bratislava Ballet Camp – перший крок до головної мети: зібрати всіх у безпечному місті в новому навчальному році,
– сказала Катерина Кухар.

Прима-балерина подякувала Міністерству Культури України та Міністерству Культури Словаччини за допомогу в організації цих літніх зборів, оскільки міністри культури двох країн особисто опікувались цим питанням, та своїй заступниці з міжнародних питань Ользі Морозенко: "Союзник та підтримка у реалізації самих шалених мрій. Захоплююсь нашою синергією та результативністю співпраці, що відкриває найкращі шляхи для наших вихованців. Щиро вдячна за відкрите серце та любов до дітей, балету і бажання помножувати наші ідеї та результати".

Для перегляду всіх фото та відео гортайте праворуч:

Наразі Катерина Кухар не може бути поруч зі своїми учнями, оскільки перебуває у великому "Турі солідарності". Виставу "Жізель" вже показали у Норвегії, Швеції, Франції, країнах Латинської Америки. Частину коштів з туру відправляють на допомогу Україні. Тому з учнями балерина спілкується з допомогою відеозв'язку.


Катерина Кухар спілкується з учнями / Фото пресслужби прими-балерини

Концерт учнів та студентів з KSBC відвідала міністр Культури Словаччини Наталія Міланова, вона високо оцінила підготовку майбутніх українських артистів балету.

"Коли ми з Катериною Кухар тільки задумали влаштувати балетний кемп для українських діточок, відразу відчули потужну дієву підтримку, кожне питання вирішувалось з великою швидкістю та ефективно, в інтересах українських дітей та вчителів. І от у такий важливий день для артистів пані Міністр знайшов час, аби бути в залі та розділити ці емоції з нами. Вірю, що м'яка дипломатія та жіноче лідерство справді здатні змінювати цей світ на краще та творити дива", – сказала Ольга Морозенко.

Концерт літнього табору у Братиславі / Фото пресслужби Катерини Кухар