День закоханих – особливе, романтичне свято. 14 лютого люди прагнуть приготувати для своїх других половинок неочікувані подарунки, потішити їх приємними сюрпризами. Ексклюзивно для Showbiz 24 Катерина Кухар розповіла, як проходить цей день у її сім'ї.

Читайте також Діти ночі: Катерина Кухар та Олександр Стоянов презентують нову виставу

Як Катерина Кухар святкує День Валентина

Балерина поділилася, що, зазвичай, проводить це свято на сцені разом із чоловіком. 10 років поспіль пара танцювала на сценах Франції. Олександр купував коханій шоколадні цукерки в коробочці з червоним серцем. Це традиційна валентинка, яку він дарує дружині щороку.

Цього року День святого Валентина святкуємо на сцені Національної опери України, танцюємо балет "Ромео і Джульєтта". Це знакова вистава для мене, яка свого часу повернула до життя. Прем'єра балету на київській сцені відбулася у 1971 році, тому цього року вистава буде ювілейною,
– розповіла Катерина.


Катерина Кухар з чоловіком / Фото пресслужби

Найромантичніше побачення в житті Катерини Кухар

Прима-балерина розповіла про побачення, яке вона готувала для чоловіка. Це було після того, як у подружжя народилася донечка. Тоді Катерина поверталася у форму і ще не могла працювати в повну силу. Олександрові довелося поїхати на гастролі без неї. Кухар вирішила зустріти коханого в аеропорту, відпросилася у няні та мами, і вони з чоловіком цілий день провели удвох в одному з фешенебельних готелів Києва.

Сімейні пари мене зрозуміють. Коли в будинку двоє маленьких дітей, няні, бабусі, дідусі, дуже складно знаходити час для романтики, для флірту, а в сімейному житті – це дуже важливо. Іноді потрібно залишатися для свого чоловіка, особливо після 11 років спільного життя, не тільки дружиною і матір'ю його дітей, а й коханкою,
– поділилася танцівниця.


Прима-балерина Катерина Кухар / Фото пресслужби

Сюрпризи для Катерини Кухар від чоловіка

Нещодавно Олександр Стоянов організував для обраниці вечірку-сюрприз з нагоди її дня народження. Сказав, що запрошує Катерину на романтичне побачення, а коли вона зайшла в ресторан, то побачила друзів. Кухар зізналася, що було дуже приємно.

Сашко щедрий на сюрпризи. Він вміє створювати казку в житті,
– наголосила прима-балерина.

Також Катерина розповіла про випадок, який трапився декілька років тому напередодні Нового року. Тоді Олександр Стоянов повторив подвиг Вакули з "Вечорів на хуторі біля Диканьки". Тільки їздив не за черевичками, а за прикрасою в Німеччину.

Я хотіла ексклюзивні сережки, в Україні таких не було. Оскільки на літак квитків вже не було, Саша вирішив їхати автомобілем. Уявляєте – вночі, в заметіль, без відпочинку в готелі! Він приїхав у Німеччину, повечеряв, купив сережки і поїхав назад в Київ,
– розповіла Катерина.


Катерина Кухар та Олександр Стоянов / Фото пресслужби