У підлітковому віці гормональні зміни суттєво позначилися на фігурі тендітної Катерини Кухар. Її форми ставали все округлішими і жіночнішими, що неприйнятно для балерин. За словами знаменитості, вона мала бути як тростинка, зі щиколоткою, як в дорогого арабського скакуна.

Читайте також Шерон Стоун зізналась, що пластичний хірург збільшив її груди без дозволу

Їй треба було закрити рот на замок. Сили для фізичних навантажень і нормального розвитку вона брала з солоних огірків і квашеної капусти. Від всіх інших продуктів балерина відмовлялася, хоча обожнювала смажену картоплю тата і смажену курку мами.

У мене були серйозні проблеми з зайвою вагою, з помітними жіночими формами, через які я дуже комплексувала. Доводилося брати себе в руки і наступати на горло,
– пригадала Катерина Кухар.

Зірка не лише обмежувала себе в їжі, а й вдавалася до шкідливих методів схуднення. Катерина Кухар одягала штани з ефектом сауни, які лікарі категорично не рекомендують! У них вона проводила біля балетного станка цілий день.

"Зі шкідливого я одягала штани-сауну. Ти нічого не робиш – стоїш і вже пітнієш. Ми одягали на проблемні місця – на стегна, на талію. І ти з ранку до вечора працюєш у цих штанах, з тебе три поти сходить, але є результат", – розповіла балерина.