Після завершення чергового сезону "Танців з зірками" Катерина Кухар відправилась на гастролі. Разом з чоловіком Олександром Стояновим вона гайнула до Сполучених Штатів.

Читайте також Справжній американець, – Катерина Кухар розповіла, як їй працювалось з Максом Чмерковським

Катерина Кухар з чоловіком відпочивають у США

На зимові канікули подружжя танцівників поїхало до Вашингтону, де вже нападало багато снігу й панує справжня різдвяна казка.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов не тільки розважалися на снігу, але й спробували катання на сноумобілях. Такий досвід прима-балерина назвала "незабутньою подорожжю". У блозі зірка дала кілька порад, яких слід дотримуватися під час поїздки.

"Шолом, якщо ви не збираєтеся перетворитися зі снігуроньки на бурульку, треба вибирати повністю закритий зі склом. Або, як у моєму випадку – відкритий та окремо гірськолижні окуляри, щоб якнайкраще сховати обличчя від вітру. На руки – найтепліші рукавиці, які б могла зв'язати ваша бабуся, або гірськолижні. І так, термобілизна теж знадобиться. Та й чоботи для пішого перетину Антарктиди будуть доречними", – поділилась Катерина Кухар.


Катерина Кухар / Фото з інстаграму зірки


Катерина Кухар з чоловіком / Фото з інстаграму зірки

Для перегляду відео гортайте праворуч:

Шанувальники слідкують за кожним дописом танцівниці. Фани вже оцінили нові фото й відео від Катерини Кухар:

  • "Клас";
  • "Снігуронька";
  • "Вау";
  • "Оце так балет! Незвичні костюми";
  • "Краса! Треба обов'язково покататися на цьому сноумобілі";
  • "Клас! Красуня".

Текст публікації Катерини Кухар

Ви колись каталися на сноумобілі? Якщо ні, але плануєте, ось вам кілька порад як підготуватися до цієї незабутньої подорожі.

При виборі автомобіля найзручніший варіант – це автомобіль з підігрівом ручок і сидіння. Скло має бути такої висоти, щоб не закривало огляд.

Шолом, якщо ви не збираєтеся перетворитися зі снігуроньки на бурульку, треба вибирати повністю закритий зі склом. Або, як у моєму випадку – відкритий та окремо гірськолижні окуляри, щоб якнайкраще сховати обличчя від вітру. На руки – найтепліші рукавиці, які б могла зв'язати ваша бабуся, або гірськолижні. І так, термобілизна теж знадобиться. Та й чоботи для пішого перетину Антарктиди будуть доречними.

Кататися ви будете від двох до чотирьох годин, зміна клімату в обличчя буде частою, тому паперові хусточки краще кинути в кишеню і бальзам для губ, щоб не обвітрилися на швидкості. Кажуть, Санта Клаус ним теж не зневажає...