Ще у квітні минулого року 28-річна Кара Делевінь розірвала стосунки з акторкою Ешлі Бенсон, які тривали близько року. Розлучення зірок було болісним. Схоже, адаптуватися після пережитого моделі допоміг друг Джейден Сміт, з яким вона познайомилась на знімальному майданчику стрічки "Життя за рік".

До теми Знаменитості святкують День Валентина: привітання від Осадчої, Каменських, Обами – фото

Кара Делевінь провела День Валентина з сином Вілла Сміта

У День закоханих, 14 лютого, акторів помітили разом у Західному Голлівуді. Їхня зустріч нагадувала побачення, адже Джейден Сміт подарував Карі величезний букет з двома-трьома десятками червоних троянд.

Він вручив квіти просто на вулиці, а дівчина натомість поцілувала його в губи та довго обіймала. Цей романтичний момент "підловили" папараці. Зворушливі кадри спровокували чутки, що знаменитостей пов'язує щось більше, ніж дружба. Можливо, Кара Делевінь закрутила новий роман з на шість років молодшим сином Вілла Сміта.

Нагадаємо, 2017 року зірки знялись в романтичному фільмі "Життя за рік", який вийшов у прокат лише минулого року. Джейден Сміт і Кара Делевінь зіграли друзів-підлітків. За сюжетом, у дівчини діагностували смертельну хворобу, а хлопець спробував вмістити все життя в один рік її життя. У стрічці міцна дружба переросла в справжнє кохання, а як складеться в реальному житті, наразі невідомо.


Кара Делевінь і Джейден Сміт / Кадр з фільму "Життя за рік"

Що відомо про особисте життя Кари Делевінь

  • У березні 2018 року доньку Майкла Джексона Періс підловили за пристрасним поцілунком з моделлю Карою Делевінь під час побачення в Лос-Анджелесі.
  • Однак лесбійський роман швидко закінчився. Вже в серпні того ж року зірку підловили за поцілунками з Ешлі Бенсон, коли акторки обіймалися і цілувалися в лондонському аеропорту. Вже у вересні Ешлі підтвердила чутки про їхні стосунки, прокоментувавши фото Кари Делевінь.
  • У травні 2020 року Кара Делевінь розірвала стосунки з Ешлі Бенсон, а згодом модель оголосила, що відчуває потяг до людей незалежно від їхньої статі. Тому цілком можливо, що після стосунків з дівчатами зірка закохалася в сина Вілла Сміта.