45-річний Каньє Вест, який знову планує балотуватись у президенти США, каже, що кожна людина зробила цінний внесок в історію, а Гітлер особливо. Сидячи у масці на все обличчя, він заперечував, що фюрер вбив 6 мільйонів євреїв і бурмотів, що "любить нацистів".

Читайте також Світ побачить, як виживає Київ: Зеленський знявся у спецвипуску шоу Бера Гріллза

Каньє Вест публічно розхвалив Гітлера

Крім того, що Каньє Вест захоплюється Гітлером, він також чомусь вважає, що той винайшов шосе та мікрофон, ідея якого належить американцю Джеймсу Весту.

Я також бачу хороші речі в Гітлері. Я люблю всіх. Євреї не скажуть мені, що ви можете любити нас, і вам може подобатися те, що ми робимо з вами за допомогою контрактів, і вам може подобатися те, що ми просуваємо через порнографію. Але цей хлопець (Гітлер, – 24 канал) винайшов автомагістралі, винайшов мікрофон, який я використовую як музикант. Ви не можете сказати вголос, що ця людина коли-небудь зробила щось хороше, і тут я покінчив з цим,
– видав Каньє Вест.

"Мені подобається Гітлер. Ми повинні перестати постійно засуджувати нацистів… Мені не подобається слово "зло" поруч з нацистами. Я люблю євреїв, але я також люблю нацистів", – додав репер після реклами. Попри це він весь ефір критикував єврейський народ і навіть заперечував Голокост.

"Він (Гітлер, – 24 канал) не вбивав шість мільйонів євреїв. Це просто фактично неправильно. Голокост – це не те, що сталося. Гітлер має багато спокутних якостей", – вважає Каньє Вест.

Ілон Маск заблокував Каньє Веста у твіттері

Пізніше Каньє Вест опублікував у своєму твіттері картинку свастики, переплетену з зіркою Давида, та написав: "Любіть усіх". Після суперечливих заяв репера власника твіттера попросили: "Ілон, усуньте Каньє, будь ласка", а він тут же відреагував.

Я старався як міг. Попри це він знову порушив наше правило проти підбурювання до насильства. Акаунт буде призупинено,
– оголосив Ілон Маск у своєму профілі.

Тут варто нагадати, що тільки в листопаді мільярдер розблокував Каньє Веста у твіттері. У жовтні йому обмежили доступ до твіттера і інстаграму через "порушення правил спільноти" – антисемітські висловлювання. Репер писав: "Найсмішніше те, що я насправді не можу бути антисемітом, тому що чорні люди також є євреями". У бані він пробув шість тижнів, а через 10 днів загримів знову.