Джерело: інстаграм Оксани Марченко

У своєму профілі телеведуча опублікувала фрагмент вірша "Соломон" російської поетеси Наталії Спіріної. Оксана Марченко обмежилась лише цитатою з твору, без жодних інших коментарів.

До теми Як можна обирати між двома рівними мовами: Марченко емоційно висловилась щодо закону про мову

Оксана Марченко відреагувала на санкції проти каналів Медведчука

"Был блеск и богатство, могущество трона, всемирная слава, хвала и почет… И было кольцо у царя Соломона, на нем была надпись: "И это пройдет", – написано на картинці.

Реакція мережі

Менше, ніж за добу, допис дружини Віктора Медведчука зібрав кілька сотень коментарів. Абсолютно всі користувачі, які відреагували на пост, висловили своє невдоволення закриттям каналів ZIK, "112 Україна" і NewsOne та підтримали телеведучу.

  • Я засмутилася, що мої улюблені канали закрили. Сподіваюся, це все пройде;
  • Я дуже засмутилася, адже на цих каналах говорили багато правди;
  • Тримайтеся, ми з вами. Нас не подолати, ми сильний і єдиний народ;
  • Дізналася про закриття трьох телеканалів. Немає пристойних слів, щоб висловити своє невдоволення. А лаятися не хочу;
  • Дуже жорстко і неправильно в демократичній-то країні.

Блокування ZIK, "112 Україна" і NewsOne

На найближчого соратника Віктора Медведчука – нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака – наклали санкції на 5 років. Йому належать телеканали NewsOne, "112 Україна" та ZIK, які впродовж останні кількох років вели антиукраїнський наратив та, за інформацією журналістів, фінансувалися російськими компаніями, які співпрацюють із бойовиками на окупованих територіях ОРДЛО. Ці медіа припинили мовлення згідно з рішенням РНБО, яке ініціював Володимир Зеленський. Однак канали продовжують працювати в ютубі. Як вищеперелічені канали перетворились на "інструмент пропагагди" – читайте тут.