Блогер згадав про дуетну пісню співачки з Alyona Alyona, яка називається "Рідні мої". Де, за словами Володимира, Jerry Heil співала про те, що дуже хоче на Великдень додому, але не може, бо вона в Штатах. Він зауважив, що тепер зірки повертаються в Україну, оскільки за кордоном їх ніхто не знає.

Важливо Пишаюся, – Лілія Подкопаєва висловила захоплення Ольгою Харлан та показала спільне фото

Зазначимо, у вересні минулого року Jerry Heil перебралася до США. Там вона навчається в коледжі. Втім, вже неодноразово приїжджала в Україну, де активно займається творчістю, дає інтерв'ю та знімається в розважальних шоу.

"Вона вже з'являлася на каналі "Леви на джипі", була у Яновича. Пішла по шоу", – висловився про повернення виконавиці Петров.

Jerry Heil відреагувала на слова ведучого "Ісландії"

Артистку обурили коментарі блогера. Її розсмішило, що двоє дорослих чоловіків обговорюють дівчину, яка поїхала навчатися за кордон. До того ж вона наголосила, що часто повертається в Україну.

Це просто смішно. Дорослі дядьки в студії обговорюють, що я не на фронті, а в Штатах сумую за державою. А це соромно має бути? А нічого, що я здобуваю знання і постійно вертаюся додому?,
– написала співачка.

Реакція мережі

В коментарях люди засудили висловлювання блогера. Вони зауважили, що Яна мала право виїхати за кордон на навчання, тож не слід її ображати.

  • "На Петрова взагалі не варто зважати. Це не той, кого можна назвати людиною";
  • "Думаю не треба навіть звертати увагу на таке. Те, що вони говорять, лише показує їхні негативні якості";
  • "Чоловік зручно сидів у студії та засуджував інших за те, що вони втекли від початку війни. Дуже сміливо з його боку";
  • "Нічого дивного. Це просто занадто висока самооцінка";
  • "Ось що таке заздрість".

Навчання Jerry Heil в Берклі: що відомо

  • Співачка склала екзамени до музичного коледжу ще до війни, а вже у квітні її зарахували до вишу. Шанувальникам вона розповіла про це 30 серпня минулого року.
  • Як повідомила виконавиця, навчатися створювати музику для фільмів було її дитячою мрією.
  • До того ж артистка розповідала, що відкладала кошти на навчання, але після початку великої війни вирішила купити батькові машину, щоб він працював. Тож на навчання виконавиця позичила кошти в друзів.
  • Jerry Heil поділилася, що рік навчання на її курсі коштує 40 тисяч доларів, з яких 10 тисяч покриває грант. Тож виконавиця самотужки доплатила ще 30 тисяч.