У нову квартиру Jerry Heil (справжнє ім'я – Яна Шемаєва) переїхала в червні 2020 року. Причиною вимушеного переїзду стали моторошні повідомлення від незнайомця, який знав адресу її квартири та надсилав повідомлення балкону.

Читайте також Jerry Heil втратила голос

Нова квартира Jerry Heil

Гардеробна кімната

Артистка живе в Києві у трикімнатній квартирі. Перше, що вирішила показати прихильникам, – гардероб. Для цієї кімнати Jerry Heil навіть придумала кодову назву.

"Дитячі комплекси". В дитинстві мені хотілося чогось яскравого, а у Василькові (рідне місто Jerry Heil, – Showbiz 24) таке не одягнеш, бо мама мені завжди казала: "Думай що одягаєш!",
– розповіла співачка.

У гардеробній кімнаті Jerry Heil є багато вішаків з повсякденним одягом та сценічними костюмами. Особливу увагу привертають полиці з дизайнерським взуттям.

Кухня

На кухні Яна майже не буває. Ще в підлітковому віці вона не могла бачити м'ясо. Оскільки батьки знаменитості – м'ясники, то воно було вдома постійно. Згодом Jerry Heil стала вегетаріанкою. Зараз зірка сироїдка і перебувати на кухні немає потреби.

Кімната-студія

У цьому куточку своєї квартири виконавиця затримується надовго. Саме тут є старенький синтезатор, який батьки подарували їй ще у 12-річному віці. За ним Jerry Heil пише нові композиції, які згодом чують її шанувальники. Це її місце сили.

Jerry Heil показала свою квартиру: дивіться відео онлайн

Особисте життя Jerry Heil

Минулого року співачка приголомшила резонансним зізнанням про цноту. Дівчина зізналася, що ніколи не шукала собі хлопця і лише нещодавно зареєструвалася у соціальній мережі для знайомств Tinder.

Проте й там вона наразі не знайшла того, з ким прагнула б побудувати стосунки. Артистка поділилася, що була на побаченнях з декількома хлопцями, але нічого не відчула до них.