Українську артистку Jerry Heil прийняли на навчання в американський коледж Берклі. Але те, що вона українка, не зіграло ролі щодо оплати за здобуття нових знань.

Читайте також Даша Квіткова зізналася, чи оплатив Нікіта Добринін її поїздку на Мальдіви

Jerry Heil про ціну на навчання в Берклі

Jerry Heil зізналась, що її дуже засмутило, що для українців немає жодної знижки на навчання. До того ж студентів-українців не так багато. Загалом навчання за один семестр коштує 40 тисяч доларів (приблизно 1 мільйон 471 тисяча гривень).

З першокурсників українка я одна. На весь Берклі там лише дев’ятеро українських студентів – невже ви дійсно не можете виділити якусь допомогу? Мені допомагали друзі перший час. Ціна залежить від того, який ти отримаєш грант. Навчання за один семестр коштує 40 тисяч доларів,
– зізналась артистка.

Jerry Heil отримала грант розміром у 10 тисяч. Ці кошти співачка має не завдяки корінню, а хорошим знанням, які продемонструвала під час вступу. Тож для неї навчання коштує 30 тисяч доларів.

"Навчання триває 4 роки. Я хочу повернутися до України, бо хочу ці інтегрувати ці знання сюди. Хочу допомагати нашим митцям, бачила потенціал до війни, й дивіться, що сталося під час. Це просто вибух такої нереальної нової української музики – як грибочки після дощу. Хочеться поливати цей ліс".

  • Нагадаємо, Jerry Heil вже зізнавалась, що навчання у США їй допомогли оплатити друзі – це відома людина, яку артистка називати не хоче, а також люди з її лейбла. Вони заклали гроші за зірку, однак вона має ще виплатити борг.
  • Співачка також пояснювала, чому потрапила в таку ситуацію. Jerry Heil насправді мала кошти на навчання, бо відкладала їх раніше. Однак всі вони пішли на автомобіль для розвитку нового бізнесу батька. Він возить зірок на концерти та заробляє цим на життя.