Після новини про розставання з Нікітою Добриніним Даша Квіткова вирушила на відпочинок з сином. Інфлюенсерка полетіла на Мальдіви.

До теми Його колишні ні до чого: 22-річна дівчина Остапчука пояснила, чому вони приховують роман

Хто оплатив Даші поїздку на Мальдіви

В інстаграм-сторіз Даша Квіткова відповіла на запитання прихильників. Дівчину запитали, чи не Нікіта Добринін спонсорував її поїздку на Мальдіви.

Не переживайте. На бюджет Нікіти ніхто не зазіхав і не зазіхає. Ні,
– зізналась блогерка.

Даша Квіткова про поїздку на Мальдіви / Фото з інстаграм-сторіз

На острови Даша поїхала разом з нянею. "У моєї мами працювали дві Олі. Вони подруги та знають мене з дев'яти років. Вони мені як сім'я. Допомагають мені з Левом. Вважайте, що це няні, але я не можу на них так казати. Просто моя допомога. В однієї з Оль є син, старший за Лева на три місяці. Оля завжди приходить з ним, і вони друзі. Зараз зі мною полетіла одна з Оль".

Після цього в блогерки ще раз запитали, хто заплатив за поїздку на Мальдіви няні, тож Даша ще раз підкреслила, що за все заплатила вона сама.


Даша Квіткова про поїздку на Мальдіви / Фото з інстаграм-сторіз

Скільки заробляє Даша Квіткова

  • В інтерв'ю Маші Єфросиніній інфлюенсерка розсекретила, що заробляє в місяць 30 – 40 тисяч доларів. Але ця сума ділиться на її команду – менеджера, піарників, стилістів. До того ж зірка не забуває про щоденні донати.
  • Блогерка працює в онлайні. Вона рекламує речі, магазини чи продукти на своїй сторінці. Також Даша разом з Нікітою свого часу заснували академії онлайн-професій. Тож коли навчання відбувається, Квіткова заробляє.