Іванна Сахно та Кетрін Винник поки не оголосили про приїзд в Україну у свої соцмережах, але вже сфотографувалися на тлі згорілої російської техніки, що на Софійській площі в Києві. Фото опублікувати на сторінках платформи United24.

Читайте також Боно з U2 намалював портрет Зеленського для обкладинки американського журналу

Кетрін Винник та Іванна Сахно в Києві

До Києва приїхала акторка та продюсерка Кетрін Винник. Ще у березні зірка "Вікінгів" стала амбасадоркою UNITED24. Разом із нею до столиці завітала наша спеціальна гостя – акторка Іванна Сахно, яка грає роль у серіалі "Зоряні війни: Асока",
– йдеться в підписі.

Поряд з голлівудськими акторками зображені креативний директор And Us Джеймі Кенневей, який створював проєкти для платформи United24, Мак Рейнольдс – менеджер американського гурту Imagine Dragons, а також їхній оператор-постановник Тай Арнольд.

Кетрін Винник та Іванна Сахно в Києві / Фото з інстаграму United24

У коментарях приїзду світових знаменитостей радіють фоловери з усього світу:

  • "Раді бачити";
  • "Дякуємо за підтримку. Ми пишаємось і раді бачити вас як амбасадорів. Слава Україні";
  • "Великі зусилля. Ми повинні продовжувати допомагати та підтримувати, щоб це жахливе варварське вторгнення РФ в Україну закінчилося. Тоді ми маємо підтримати їх вступ до НАТО та допомогти у відбудові України".

Нагадаємо, що до фандрейзингової платформи United24 зірка "Вікінгів" Кетрін Винник приєдналася лише 1 березня 2023 року, хоч Україну підтримує з перших днів російського вторгнення. Вона стала амбасадоркою ініціативи, особисто поспілкувалася з Володимиром Зеленським по відеозв'язку та зосередилася на програмі відбудови. Кетрін Винник вже була в Києві – прилітала у серпні 2021 року на заходи до Дня Незалежності.

25-річна Іванна Сахно теж завжди пишалася бути українкою, а після великого вторгнення Росії виходила на протести в Нью-Йорку та розповідала світу, що Україну та її рідний Київ бомблять.

Важливо, що соліст Imagine Dragons Ден Рейнольдс хоч і не приїхав в Україну, але відправив свою команду. Американський гурт, як і Кетрін Винник, є амбасадором United24 і також потужно підтримує Україну – піднімає синьо-жовті прапори на концертах, звертається до пасажирів літака SkyUp, щоб нагадати про війну та зібрати кошти на медичну допомогу.