Ексгастролер Іван Дорн зізнався, що за останні три місяці відіграв 11 концертів Play for Ukraine у 9 країнах світу. Так, його фани задонатили 3 мільйони 144 гривні, які до копійки підуть на благодійність.

До теми У нас з ним є домовленість, – Педан поділився, що просив у нього Притула перед днем народження

Іван Дорн задонатив пів мільйона гривень у фонд Маші Єфросиніної

Великі справи творяться разом. Іван Дорн задонатив "Фонду Маша" близько півмільйона гривень,
– оголосила команда Єфросиніної.

Якщо бути точним – це 474 875 гривень. На гроші Івана Дорна купили ліки, одяг, взуття, засоби гігієни, продукти та обігрівачі, які відправили по всій Україні – від Мукачево до Харкова.

"Цей донат закрив одразу декілька різних гуманітарних запитів у різних регіонах України. Ліки по запитах поїхали в Запоріжжя й Івано-Франківськ, одяг і взуття – в Чернігів, гігієнічні засоби – у Харківську, Черкаську, Дніпропетровську області. Продукти відправили на Львівщину і Чернігівщину, а господарчі товари – на Чернігівщину і Київщину. Також було куплено обігрівачі для будинку-інтернату, який зараз будується у Мукачево", – розповіли в інстаграмі "Фонду Маші".

Куди поділися ще 2,5 мільйони гривень

У своєму інстаграмі Іван Дорн відзвітував, що в концертному турі Play for Ukraine зібрав 3 мільйони гривень. Частину цих коштів він уже задонатив:

  • 87 тисяч гривень та 5 274 доларів своєму лейблу Masterskaya – на гуманітарну допомогу на Макарівський напрямок, Миколаїв, Нову Каховку, на медичні потреби Авдіївки та на турнікети для військових на Сході.
  • 212 942 гривень благодійному фонду Art Saved Life – на гуманітарні потреби та ліки для Токмака, Глухова, Нової Каховки, на одяг для військових ЗСУ та вимушених переселенців, на робочі інструменти для визволення людей з-під завалів у Запоріжжі, Глухові, під Донецьком.
  • 6 502 євро віддав на позашляховик на Донецький та Луганський напрямок.
  • 474 874 гривень пішли у фонд Маші Єфросиніної.

Іван Дорн пообіцяв, що незабаром опублікує новий звіт, в якому розповість, куди пішла решта пожертв.