Якщо в повсякденному житті Ірина Федишин віддає перевагу комфортному одягу, то на сцені й на екрані з'являється в розкішних вбраннях і на високих підборах, підвреслюючи стрункі довжі ніжки. У гардеробі артистки кілька десятків пар взуття на шпильках. На одному з концертів саме через високі підбори вона гепнулась просто посеред номеру. Відео співачка поширила в інстаграм-профілі.

До теми У білому комбінезоні: Ірина Федишин показала зимовий образ дорогою з Буковелю – фото

Ірина Федишин звалилась з підборів на сцені

Зірка зізналась, що на сцені падала лише один раз під час великого сольного концерту "Ти тільки мій" у рідному Львові. Для виступу вона обрала рожевий костюм зі стразами, який складався з коротких шортів та вкороченого жакета, а образ довершила туфлями на платформі та високих підборах.

Через неправильних рух під час постановки Ірина Федишин втратила рівновагу та звалилась просто на сцені перед сотнями глядачів. Співачка швидко опанувала себе та попросила про допомогу танцівника балету. Лише зараз вона зізналась, що підбори дійсно були зависокі. Рожеві туфлі досі є в колекції знаменитості, однак після курйозу на концерті вона їх не одягає.

Тепер я можу посміятися разом з вами, а тоді було не дуже смішно. Конкретно на це взуття я і тепер дивлюся з острахом, хоча таких високих підборів у мене багато. Але саме ці мене лякають. Мабуть, психосоматика спрацьовує,
– поділилась артистка.

Прихильники Ірини Федишин у коментарях підкреслили, що з цим конфузом зірка впоралась майстерно й вкотре довела, що під час концертів співає наживо, а не під фонограму:

  • Ну буває таке на сцені. Головне – з гумором це згадувати. Власне, ти це і робиш;
  • Проте видно, що не під фонограму;
  • Різне трапляється, ви не розгубилися;
  • Ви молодець, професіонал. Смішно, коли падає співак або співачка, а пісня "співається далі". Ви гарна артистка;
  • Ось так виглядає професіоналізм. Ви молодець, що не розгубилися в той момент;
  • Ви стільки часу на високих підборах і до тепер не падали. Вам можна пам'ятник за життя поставити.