Знаменитий український телеведучий та політик Сергій Притула на особистій сторінці поділився новим миловидним фото та зачарував мережу. Зірка привітав з Днем "сонячних" людей.

Варто прочитати 5 зірок із синдромом Дауна: талант попри все

Сергій Притула привітав "сонячних"

Шоумен поділився миловидною світлиною, на якій зображений разом із сином Дмитром. Вони позували перед об'єктивом у вітальні дому. Для знімку Сергій Притула обрав молочне худі з принтом та джинси, натомість Дмитро приміряв синю футболку та сірі штани.

Однак не цей одяг був важливим елементом образу зіркового батька з сином. Сергій та Дмитро Притула постали в різних яскравих шкарпетках, що є символом людей із синдромом Дауна. Зокрема, так телеведучий висловив підтримку, любов та повагу до "сонячних", оскільки вони мають комфортно жити в суспільстві та без засудливих поглядів збоку.

"З Вашим Днем, Сонячні!!!" – лаконічно підписав світлину з сином Сергій Притула.


Сергій Притула з сином / Фото з інстаграму Сергія Притули

Прихильники телезірки доєдналися до привітань Сергія Притули та зауважили, що таке фото – дуже важливий крок. Допис також вподобала Маша Єфросиніна.

  • Поважаю вас, Сергію Дмитровичу! Ви мій кумир;
  • Сергію Дмитровичу, дуже добре, що ви підіймаєте цю тему в соціальних мережах. Це дуже важливо. Нехай жоден з нас не забуває, що люди усі різні, навіть, якщо вони не такі як усі. Потрібно поважати усіх. Дякую вам за те,що не соромитеся це обговорювати;
  • Які ви схожі;