Відома українська артистка Ірина Білик разом з синами знялась у фотосесії для обкладинки глянцю for mama. Кадр зі зйомки з'явився на інстаграм-сторінці молодшого сина співачки.

Дивіться також Не було грошей на таксі, – Ольга Фреймут про складний період материнства

Сімейне фото Ірини Білик

Перед камерою позував 21-річний Гліб Оверчук, у якого на колінах сидів молодший 5-річний Табриз Ахмадов. Вони були одягнені у сірі джинси та темні куртки. Позаду хлопців стояла зіркова матуся та ніжно їх обіймала.

Для зйомки виконавиця обрала білу сорочку та чорний жакет з принтом. Вона доповнила образ масивним сріблястим ланцюжком. Волосся співачка розпустила та вклала локонами, а на обличчі зробила макіяж. Ірина Білик підкреслила очі темними стрілками, а губи нафарбувала матовою рожевою помадою.


Ірина Білик з синами / Фото з інстаграму сина зірки

Сини Ірини Білик: що про них відомо

  • Старший син артистки Гліб народився в 1999 році у стосунках виконавиці з моделлю Андрієм Оверчуком. Хлопець не любить публічності, а тому дуже рідко з'являється в інстаграмі зіркової мами.
  • Вже 3 роки Гліб Оверчук зустрічається з дівчиною Алісою. На початку стосунків хлопець освідчився коханій, але зробив це неординарно.
  • Молодший син Табриз народився у 2015 році від режисера Аслана Ахмадова за допомогою сурогатної матері. Та стосунки Білик з чоловіком не склалися – зараз вони розлучаються.