Українські знаменитості продовжують вражати шанувальників еротичними фотосесіями. Днями мережу завели сексуальні фото письменниці Ірени Карпи. На особистій сторінці в інстаграмі жінка також поділилася роздумами щодо того, як почуває себе, коли оголюється перед камерою.

Дивіться також Мокра Надя Дорофєєва показала сексуальні форми на Балі: відверте фото в бікіні

Ірена Карпа зображена на фото спиною до камери. Вона повністю оголилася, лише трішки прикрила шарфом апетитні сідниці. У руці жінка тримала книжку, еротично позувала з нею. На одному знімку письменниця розпустила волосся, на іншому – зібрала у пучок. На обличчі Ірена зробила макіяж з темними тінями на повіках.

Під час зйомки знаменитість показала свою сексуальність і жіночність. Навіть у такій фотосесії Карпа була дуже елегантною та вишуканою.


Ірена Карпа показала оголені сідниці / Фото з інстаграму Ірени Карпи


Ірена Карпа показала оголені сідниці / Фото з інстаграму Ірени Карпи

Що Ірена Карпа написала в публікації

У дописі письменниця поміркувала над питанням "Роздягатися чи ні?". Вона зазначила, що її питають, як це, фотографуватися оголеною. Ірена часто поставала у відвертих зйомках, тому зібрала для прихильниць декілька лайфхаків, як перестати боятися цього.

Як не соромитися фотографуватися оголеною

  1. Головне – приймати себе. Не виходить до кінця приймати – фотошоп та інші програми допоможуть. Люди давно використовують маски в сторіс замість того, щоб фарбуватися. Будь-які недоліки можна приховати.
  2. Знати, для чого це потрібно.
  3. Ви обожнюєте фотографа чи фотографиню і мрієте мати роботу його (її) авторства. Якщо професіонал каже вам, що бачить вас саме так, і ви розумієте, що в нього немає поганих намірів, то, можливо, варто спробувати такий формат зйомки.
  4. Ви любите людське тіло у будь-якому вигляді. Визнаєте красу у будь-якому віці й вірите, що краса починається саме з вас.
  5. Вам страшно наважитися, проте ви знаєте, що, коли наважитеся, будете почуватися дуже круто, оскільки переможете свій страх.