Іраклі Макацарія вже не приховує особисте життя й часто ділиться світлинами з коханою в мережі. На Пасху пара вкотре потішила новими спільними фотографіями.

Цікаво Як українські зірки святкують Великдень: яскраві фото та відео

Декілька тижнів тому продюсер вперше показав публіці свою обраницю. Нею стала 19-річна грузинка Ліза Чичуа. Різниця у віці з Іраклі – 17 років, адже зараз одному з найпопулярніших чоловіків країни – 36.

Іраклі Макацарія з коханою на Великдень

Судячи з геолокації, пара сфотографувалася в Тбілісі. Святковий день вони провели в родинному колі. Ліза та Іраклі постали перед камерою біля фортепіано, на якому стояли паски, писанки та інші великодні атрибути. У руках закохані тримали великодні яєчка, якими влаштували традиційну "бійку". Чичуа та Макацарія щиро усміхалися та з ніжністю дивилися один на одного.

"Христос Воскрес!", – привітав зі святом улюбленець жінок.


Іраклі Макацарія з коханою на Великдень / Фото з інстаграму Лізи Чичуа


Іраклі Макацарія з коханою на Великдень / Фото з інстаграму Лізи Чичуа

До особистого життя пари тепер прикута особлива увага. Нові публікації активно коментують підписники продюсера. Під святковим дописом Іраклі його прихильники залишають приємні слова та привітання.

  • "Воістину Воскрес! Неймовірно красива пара! Будьте благословенні, наповнюйтеся любов'ю та надихайте один одного кожного дня, кожної миті!"
  • "Така гарна пара!"
  • "Чарівні!"
  • "Воістину Воскрес! Зі святом! З світлою Пасхою вашу сім'ю!"
  • "Красиві!"