27 березня відбувся 10 випуск загадкового шоу "Маска". Учасник Сом вилетів з проєкту, а за його яскравим та суперечливим образом ховався Іраклі Макацарія. Він прокоментував участь у шоу.

Дивіться також Маска 10 випуск: кого відгадав Андрій Данилко та який персонаж викликав бурхливу суперечку

Іраклі Макацарія про участь у "Масці"

Холостяк вдавав іноземця. Він розповів, що грати роль людини з іншої країни йому було зовсім не складно, адже він народився і виріс у Грузії, певний час жив у США, коли навчався. На думку Іраклі, знання англійської мови допомагало йому проходити далі.

"Англійська мова мені близька, я дуже комфортно почуваюсь, спілкуючись нею. Сценаристи шоу запропонували розвивати таку легенду – я іноземець, що і є правдою, але говорити мав саме англійською. І це круто, я одразу це підтримав, адже так ми змогли заплутати аудиторію та експертів. Думаю, якби не мова, детективи набагато раніше б здогадались, хто під маскою. Тому англійська врятувала мене, хоча б до третього ефіру, в якому я заспівав російською", – поділився бізнесмен.

Однак вміння розмовляти англійською мовою не до кінця робила участь Макацарії на шоу комфортним. Костюм Сома був дуже важкий, до того ж Іраклі ніколи не співав на великій сцені, хіба що, у караоке.

Було дуже складно, адже голова Сома неймовірно велика і доходила мені до плечей, тож було важко підіймати руки. Проте, чесно кажучи, з усіх костюмів мені дійсно найбільше подобався Сом! Він крутий, але рухатись у ньому надто складно,
– розповів артист.

Незважаючи на всі складнощі, Іраклі Макацарія задоволений участю в шоу. Також він зізнався, що не може назвати улюбленого виступу, адже в кожному ефірі віддавався повністю.

"Те, що я наважився на участь у цьому проєкті, вже стало для мене відкриттям, адже можу чесно зізнатись – ніколи в житті не співав. Це мій перший досвід! Слух у мене був, адже я танцював, але ж тут все зовсім інше. Тому я вирішив, що маю просто сконцентруватись і кайфувати. А вийшло те, що вийшло. І мені це сподобалось", – зізнався Іраклі Макацарія.

Останній виступ Сома на "Масці": дивіться відео онлайн