В інтерв'ю 24 каналу Володимир Завадюк зізнався, що до війни не готувався, адже з головою поринув у 12 сезон "Голосу країни", який обірвався на 5 випуску. Як з'ясувалося, на його продовження чекають не лише телеглядачі, а й уся команда.

Читайте також Григорій Решетник відповів, чи на часі вихід "Холостяка" і чи дублюватимуть його українською

Чи повернуться на екрани "Голос країни" та "Танці з зірками"

Зараз ми проходимо глобальні дослідження щодо ринку, щодо доцільності проєктів. Ми думаємо про це, тому що 1+1 production, наші великі шоу завжди були трендсеттерами на ринку. І ми будемо лишатися ними й далі. Ми бачимо великий запит від користувачів у соцмережах щодо цього,
– поділився з нами Володимир Завадюк.

Він пояснив, що людям потрібні такі проєкти, як "Голос країни", "Танці з зірками", бо вони надихають, мотивують, показують, що українці талановиті, сучасні і креативні. На думку Завадюка, культура – це теж наша зброя.

"Без культури немає країни. Тому я впевнений, що ці великі проєкти, великі події змінять свій вектор, змінять своє наповнення, але вони будуть мати місце, і люди за ними дуже скучили. Ці шоу потрібні людям", – переконує продюсер.

Що зараз з учасниками "Голосу країни"

"Наш кастинг-відділ, наша кастинг-директорка Катя Шишкіна перебуває з ними на постійному контакті. Ми в постійному діалозі з нашими учасниками, тому що для нас важливо, що з ними відбувається, і де вони перебувають також", – зізнався нам Завадюк.

Інтерв'ю з Володимиром Завадюком у відеоформаті: дивіться відео онлайн