Ще раніше Ілона Гвоздьова зізнавалась, що є "блогеркою, яка трохи танцює". Адже більшу частину її заробітку приносить саме сторінка в інстаграмі. Там танцівниця спілкується з зірками та викладає різноманітні фото.

Цікаво Ілона Гвоздьова привітала сина з першим днем народження: чуттєві фото з сімейного архіву

Чому Гвоздьова відписана від Остапчука

Ілона Гвоздьова у списку "друзів" має багатьох українських знаменитостей: Олену Шоптенко, Влада Яму, Олю Цибульську, Дашу Астаф'єву та інших. Однак є відома людина, з якою хореографиня не дружить.

У друзях в мене точно нема Володимира Остапчука. Бо, мені здається, в нас дуже різні погляди на життя, на якісь відносини між людьми. Це та людина, яку я поважаю за його творчі здібності. Він дуже талановитий ведучий. Але його людські якості розбіжні з моїм уявленням,
– підкреслила зірка.

Ілона Гвоздьова додала, що її з телеведучим об'єднує тільки робочі стосунки. Вони вітаються, але не зберігають теплих відносин.

"Ми не спілкуємося, але на концерті ми бачилися і привіталися. Просто ми не друзі. Ми спілкуємось, якщо це стосується роботи, але якщо казати про якісь теплі дружні стосунки, у нас таких нема", – додала переможниця "Танців з зірками".


Ілона Гвоздьова та Володимир Остапчук / Фото з інстаграму Ілони Гвоздьової

Що відомо про скандал між Остапчуком та Гвоздьовою

  • У 2019 році зірки брали участь у "Танцях з зірками" як пара. Вони покинули шоу за крок до фіналу. Тоді Ілона Гвоздьова натякала, що Володимир перестав працювати в команді й зосередився лише над перемогою.
  • Стосунки між танцівницею та ведучим погіршило те, що у період шоу Остапчук оголосив про розлучення з дружиною, Оленою Войченко. Це нібито заплямувало репутацію Ілони, адже преса запідозрила, що саме вона є розлучницею.
  • Хореографиня усіляко підтримувала Олену Войченко та негативно висловлювалась про Володимира Остапчука. Кілька місяців тому вона зізналась, що її чоловік "хотів набити пику" ведучому, адже через нього сім'я Гвоздьової начебто вплуталась у скандал.