Телеведуча Катя Осадча, яка після 24 лютого включилася у волонтерство й шукає зниклих, вважає, що в Ілона Маска біполярний розлад. На її думку, людина, яка забезпечила українську армію супутниковим зв'язком Starlink, не може так різко перешмигнути на бік Кремля. Зірка вважає, що мільярдер уже поплатився за заяву про Крим – акції його компанії Tesla різко обвалилися.

До теми Пропозиції схожі на путінські, – Притула збирає гроші на підручник з історії для Ілона Маска

Катя Осадча поставила діагноз Ілону Маску

Миттєва реакція на маразматичні пропозиції Ілона Маска – падіння акцій Tesla більше ніж на 8 відсотків. Це біполярний розлад? Спочатку нас підтримувати, долучати нас до Starlink, а тепер ось це,
– різко прокоментувала Катя Осадча.

Крім того, ведуча підтримала посла України в Німеччині Андрія Мельника, який послав Ілона Маска вслід за російським кораблем. "Йди на х*й – це моя дуже дипломатична відповідь тобі, Ілоне Маск", – написав дипломат у твіттері.

"Посол України в Німеччині. Військова дипломатія, вона сувора", – прокоментувала Катя Осадча в інстаграм-сторіс.

Катя Осадча поставила діагноз Ілону Маску / Фото з інстаграм-сторіс ведучої

Катя Осадча підтримала посла України в Німеччині, який послав Ілона Маска / Фото з інстаграм-сторіс ведучої

Цікаво "Коли Тесла перетворилася на щі": як Клопотенко, Ектор та інші реагують на "зашквар" Маска

Яку "формулу миру" для України запропонував Ілон Маск

  • Засновник компаній Tesla і Spacex всерйоз пропонує "провести вибори в анексованих регіонах під наглядом ООН", і якщо там підтримають Україну, то "Росія має піти". Він також виступає за нейтральний статус для України.
  • Однак найбільше світ обурило те, що Ілон Маск вважає "Крим частиною Росії", яка перепала Україні тільки через помилку Хрущова.
  • Зеленський одразу ж відповів мільярдеру й теж влаштував голосування: "Який Ілон Маск вам подобається більше? Той, який підтримує Україну. Той, який підтримує Росію".