Про загибель Ігоря Мисяка повідомили у видавництві "Темпора", де 2022 року вийшла його дебютна прозова книжка "Завод". Він загинув ще на початку квітня, але про його смерть дізналися лише 22 травня.

Читайте також Іван Кузьмінський загинув у боях за Луганщину: він був режисером телеканалу "Малятко TV"

Загинув письменник Ігор Мисяк

Стало відомо, що захищаючи Україну загинув Ігор Мисяк, автор книжки "Завод". Нема слів, щоб виразити співчуття всім, хто знав цю чудову людину,
– йдеться в публікації видавництва "Темпора".

Друзі та знайомі на фейсбук-сторінці Ігоря Мисяка з позивним "Поет" кажуть, що він був світлою людиною і врятував багато життів: "Безмежно добра і порядна людина. Такі навіть на війні намагаються не вбивати, а рятувати".

Що відомо про Ігоря Мисяка

  • Ігор Мисяк народився на Львівщині, 16 червня йому мало б виповнитися 30 років.
  • Він навчався на історичному факультеті Дрогобицького педагогічного університету й був учасником Революції Гідності. 2014 року Ігор був медиком у полку "Азов" – служив санітаром на "швидкій" і бійцем-рятувальником. Він пройшов багато гарячих точок і мобілізувався.
  • Однак на початку березня 2022 року Ігор Мисяк приєднався до підрозділу Сил територіальної оборони Збройних сил України, а потім потрапив до лав окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, де прослужив останні пів року. "Поет" брав участь у звільненні Херсонщини від російських окупантів, а останнім часом обороняв Бахмут.
  • У нього залишилася дружина Марина.