Після того як Ані Лорак назвала війну Росії проти України "сталося те, що сталося", а запроданця та блазня Кремля Філіпа Кіркорова іменувала "старшим братом", Ігор Кондратюк сказав, що вона зробила свій однозначний вибір. До того ж не сама, бо в неї не вистачило б мізків навіть на це.

Не пропустіть "Я обіср*лась": мережу захопила сміхотворна пародія на інтерв'ю Ані Лорак

Ігор Кондратюк висловився про Ані Лорак

Для мене вона померла. Дівчина зробила однозначний вибір. Причому цей вибір було зроблено, мабуть, не нею. Тому що якби сказати, що вибрала вона, – це значить, що в неї є мізки. А судячи з її дій з 2014 року, мізків у неї катма. Багато уваги ми їй приділяємо,
– заявив Ігор Кондратюк.

"Просто вона була досить знаковою артисткою в українському шоу-бізнесі, тому так до цього ставляться… Просто вона публічна особа, ми її знаємо. Маса людей сидить, жує соплі, як я люблю казати", – додав продюсер.

Він згадав виступ Ані Лорак на річницю російського військово-морського флоту 2016 року й зазначив, що ще після цього "про неї взагалі безглуздо говорити": "Флоту, який вкрав українські кораблики. Тому Ані Лорак вмерла то вмерла".

  • Нагадаємо, після одіозного інтерв'ю Ані Лорак висміювала Злата Огнєвіч. Вона спародіювала зрадницю, одягнувши окуляри й затуливши очі доларами.
  • Співачка Оля Полякова теж емоційно відреагувала. Просто у прямому ефірі ранкового шоу вона заявила: "Її треба викреслити з нашої пам'яті. Ані Лорак – це людина без совісті й без мізків".