В інстаграм-сторіз колишня дружина Володимира Остапчука показала повідомлення від підписників. У ньому написали, начебто будинок шоумена має належати йому, адже в нього є діти.

До слова Пів року жив з іншою жінкою, – Маша Єфросиніна назвала Остапчука "брехуном"

Христина Горняк відповіла на закиди

Нотаріус пояснила, що вона будувала будинок спільно з Володимиром. Тому він має належати їм обом однаково.

Якщо ви про мій спільний будинок з колишнім чоловіком, то ні, чому має бути соромно? Ми ж разом його будували. А його дітки від минулого шлюбу можуть претендувати тільки на його 1/2 частину, нічого проти не маю!
– відповіла Христина Горняк.


Христина Горняк / Фото з інатаграм-сторіз

Що відомо про спільний будинок

  • Після розлучення Володимир Остапчук з новою коханою зайнялися облаштуванням будинку "Золоче Прованс", не приховуючи це від фанів. Христина Горняк дізналась про це від прихильників та ЗМІ. Тоді вона пошкодувала, що не уклала з шоуменом шлюбну угоду.
  • Ведучий заявив, що планує жити з Катериною у цьому будинку. Христина ж тоді зауважила, що з нею ніхто цього запитання не вирішив, хоч за законом половина дому належить саме їй як спільно нажите майно.
  • Після того, як Остапчук і його дівчина зайнялись пошуком ландшафтного дизайнера та підбором деталей дому, Горняк пригрозила колишньому чоловіку судом. Наразі вона запропонувала мирне рішення, але Володимир таки не йшов на діалог.