Герой "Холостяка" Алекс Топольський у спілкуванні зі Славою Дьоміним вперше відповів на критику дівчат. Йому "прилітає" як від учасниць, які вилетіли з проєкту, так і від тих, хто ще бореться за його серце.

Читайте також Учасниця "Холостяка" після вильоту з шоу зізналась, що її розчарував Алекс Топольський

Топольський відповів на критику дівчат

"Холостяк" вважає, що реакція дівчат – нормальна та очікувана для нього.

"У кожної людини є самолюбство, це нормально, це частина его, яке може бути роздутим. Частина его має бути, і таким чином ми зберігаємо свою особистість. Мені здається, що дівчата, які вибули з проєкту до фіналу, частина самолюбства була задіта. І це абсолютно нормально. Очікувана реакція, сприймаю як дане. Більшість дівчат, які покинули проєкт, є усвідомленими".

Також Топольський висловився про гнівні дописи Аліни. Зокрема, вона ображалась на "Холостяка" через забіг, а згодом звинувачувала його в тому, що він говорить одне, а робить інше.

Це досить обґрунтована її реакція, у нас були романтичні моменти, але їх небагато. Я сприймаю таку реакцію від Аліни. Ми трохи далі ніж середина проєкту. І все ще попереду. Ще дуже рано робити висновки,
– заінтригував Алекс.

Що думає про Сашу Мудру

Алекс Топольський також висловився про Сашу Мудру, з якою так і не змогли порозумітися більшість дівчат. Тепер на неї обрушилась критика ще й з боку глядачів.

"Люди можуть говорити про неї все, що завгодно. Що вона – хитра, маніпулює, але на 100% я тебе запевняю, що вона – сильна людина, у неї є характер, знає, як відстояти свою точку зору. Знає, з ким розмовляти, а з ким ні. І коли її треба відстоювати. У цьому плані вона дуже вибіркова. Я її не захищаю", – відповів "Холостяк".