Після вильоту Аліни Єршової у 12 сезоні шоу "Холостяк" залишилося шість дівчат, передає 24 канал. На тижні самоуправління всі проявили ініціативу та вийшли на новий рівень у спілкуванні з Алексом Топольським. Саша Мудра, Катя та Юля пішли на індивідуальні побачення, тоді як Вікторія, Марина та Саша погодилися на групове. Без скандалів, зрозуміло, не обійшлося.

Не пропустіть Холостяк 12 сезон 10 випуск: в гостях у Решетників, пристрасні танці й перевірка на довіру

Побачення-фотосесія з Юлею

На перше індивідуальне побачення на 9 тижні проєкту пішла Юля. На минулій церемонії троянд Алекс дав можливість обрати тему. Вона зробила ставку на бодіарт та неонову фотосесію, тож запропонувала розмальовували одне одного у дві стихії – вогонь та воду.

Проте "Холостяк" дуркував, а Юлі важко було вимкнути "вчительку". Спочатку вона дратувалася, що все йде не за планом, і почувалася скутою в кадрі, але потім розслабилася й довірилася Алексу.

Шкода, що ми були не на одній хвилі. Просто по-різному з самого початку поставилися до побачення,
– прокоментував "Холостяк".

Холостяк 12 сезон 9 випуск

"Холостяк" на побаченні з Юлею / Скриншот з відео

До теми Холостяк 12 сезон: усі учасниці реаліті-шоу

Після фотосесії, на вечері, Юля зізналася, що раніше мріяла потрапити в Америку, але коли Алекс запитав про переїзд, вона зам'ялася: "Америка велика, глобальна, мене це лякає". Топольського це здивувало, але він відповів, що "не бачить жодних перешкод жити тут і там" – і в Києві, і у США.

Холостяк 12 сезон 9 випуск

"Холостяк" на побаченні з Юлею / Скриншот з відео

"Зав'яжи очі і дивися серцем", – написали Віка, Марина та Саша в запрошенні й передали його на таксі. Вони приготували закуски, коктейлі та підказки, щоб Алекс розгадав, хто його покликав. Одна з них – привітання: Марина поцілувала у щічку, Саша – у шию, а Віка ще й витерла помаду зі щоки.

Холостяк 12 сезон 9 випуск

"Холостяк" на побаченні з Вікою, Мариною, Сашею / Скриншот з відео

Цікаво Холостяк 12 сезон 8 випуск: сварка подруг, романтика в джакузі та виліт фаворитки

Дівчата також підготували 50 фактів про себе, де за помилку Алек повинен був або роздягатися, або пити.

Я хотіла, щоб він був п'яний і голий,
– відреагувала Віка.

  • Першою на індивідуальне спілкування Алекс покликав Сашу, бо вгадав її факт про "втечу від усіх". Дівчина розповіла про свій соціальний проєкт на підтримку дітей з дитбудинків. "Холостяк" захопився її добротою.
  • Марина пішла наступною, бо через ревнощі була не в гуморі. Вона пояснила Алексу, що насправді не зациклена на матеріальних речах, як йому здається, адже в минулих стосунках платила за хлопця. Вона також заговорила про ревнощі через симпатію: "Ти мені подобаєшся дуже", – зізналася Марина, а "Холостяк" відповів: "Ти мені теж". Після цих слів вона сама палко поцілувала його.
  • На сам кінець Алекс поговорив з Вікою, де вона розповіла, що нікому не довіряє на всі сто, бо ніхто не зробить краще, ніж вона. "Я можу сказати, що в мене корона", – заявила акторка. Він же назвав її гоноровою, впевненою та безстрашною.

Ми прекрасно провели побачення, і цю троянду ми сьогодні хочемо подарувати тобі,
– з гумором заявила Віка у фіналі побачення.

Холостяк 12 сезон 9 випуск

"Холостяк" на спілкуванні з Вікою / Скриншот з відео

Цікаво Холостяк 12 сезон 7 випуск: перевірка дівчат на щирість та інтимне побачення в СПА

"Довіришся мені?" – запитала Катя в запрошенні, але Алекс не здогадувався, що це буде аж так екстремально – набити тату одне одному. У салоні він навіть обрав парний малюнок з пташками і фразою "Жити в кайф" та вчився малювати на штучній шкірі. Коли ж справа дійшла до реального татуювання на руці, "Холостяк" дав задню.

Чесно, до такого татуювання я був би готовий з коханою людиною. Я хочу пізнати Катю більше. Може через якийсь час я буду готовий,
– відповів Алекс.

Вони обмінялися малюнками, а на вечері Катя навчила "Холостяка" танцювати сальсу. Їй першій він зізнався, що на проєкті дійшов до думки, що хоче створювати життя паралельно – і в Києві, і у США. Йому сподобалося в Україні.

У нас були легкість, глибина. З Катею ми сьогодні вийшли на інший рівень, однозначно,
– підсумував Алекс побачення.

Холостяк 12 сезон 9 випуск

"Холостяк" на побаченні з Катею / Скриншот з відео

Саша зустріла Алекса з какао з маршмеллоу та запропонувала прожити цілий рік за один день. Взимку вона запросила покататися на ковзанах, але її ідея мало не провалилася, бо в дитинстві герой травмувався на льоду. Однак ризикнув і вийшов на ковзанку. "Навесні" вони помедитувати, адже ця пора асоціюється в Саші з відродженням. Так вона хотіла перевірити, чи комфортно їм мовчати разом.

Потім "Холостяк" та учасниця провели "літо" в басейні з гарячими поцілунками. "Осінь" відбули в піжамах за чаєм, а оскільки о цій порі в нього день народження, то Саша зробила подарунок – браслет з камінням його улюбленого бірюзового кольору.

Холостяк 12 сезон 9 випуск

"Холостяк" на побаченні з Сашею / Скриншот з відео

На побаченні Саша зізналася, що не працює, але мріє писати вірші, розповіді та на цьому заробляти. Вона досі не показує свою творчість нікому, бо боїться критики. Поки ж їй фінансово допомагають тато та вітчим. Виявляється, за це дівчині соромно.

Цікаво, що одна з дівчат через Решетника передала Алексу записку: "Скільки заробляє Мудра?" Вона подумала, що це Саша Погорєлова, і випалила це герою, проте вже в будинку з'ясувалася, що запитання – справа рук Юлії. Учасниця навіть не перепросила, що обізвала "пацюком" не ту.

Відверта гра від Решетника

У будинку ведучий влаштував учасницям гру, де вони мали б розповісти про емоції з карток:

  • розчарування – Марина розповіла, коли позичила 20 тисяч доларів у тата, але її стартап прогорів. Тоді батьки дуже розчарувалися;
  • досягнення – Саша похвалилася, що стала керівницею IT-компанії, але її прозвали інфантильною;
  • переживання – Віка пригадала, як розходилася з хлопцем і на тлі стресу схудла на 7 кілограмів;
  • навички – Катя зізналася, що вчилася будувати життя з нуля кожні три місяці, адже літала світом по модельних контрактах;
  • стосунки – Юля поділилася, що пробачала зради у стосунках, які тривали три роки.

Перед церемонією Саша Погорєлова прийшла до Алекса в "кімнату роздумів" замість Григорія Решетника. Про це вона попросила ведучого, коли той приходив у будинок. "Це була насправді дуже приємна несподіванка", – відреагував він. Однак дівчина завела тему про "наїзди" Мудрої, коли та запитала: "Як це почуватися пацюком?" "Холостяка" обурило, що Саша навіть не перепросила.

Крім того, вони обговорили, місце дружби та побуту у стосунках. Наприкінці Алекс навіть вручив Саші троянду за щирість та ініціативність.

Церемонію троянд Алекс Топольський розпочав з анонімних запитань учасниць, які ті передали через Решетника. На "кого ти виділяєш" він відповів – "усі для мене особливі, виділяти ще рано". Найщирішою назвав Сашу Погорєлову, а маніпуляцій з боку дівчат нібито не відчуває.

Першою троянду отримала Катя, слідом за нею – Марина. З Юлею Алекс теж хоче продовжити спілкування. Так само як і з Сашею Мудрою. Натомість з Вікою попрощався, бо вони частіше з'ясовують стосунки, ніж проявляють почуття.

Холостяк 12 сезон 9 випуск

Дівчата, які залишилися в 9 випуску "Холостяка" / Фото СТБ