Коментарі українського актора Тараса Цимбалюка щодо стосунків з учасницею "Холостяка-12" були неоднозначними. Тож днями він розповів, що в нього було з Вікторією Варлей насправді.

До слова "Рабство було скасоване": Саша з "Холостяка" виправдалась через конфлікт з дівчатами на шоу

Тарас Цимбалюк про стосунки з Вікторією

Актор поділився, що й справді мав роман з Вікторією близько двох років. Але це було досить давно – тепер колеги добре товаришують.

Ми товаришуємо добре. Ми зустрічалися з 2015 року до 2017. Давненько. І відтоді ми просто товариші й ми просто пожартували одне з одним, залишивши коменти під її фотографією. Народ, звісно, сприймає це все трошки гостро. Так, в нас були стосунки. Але це було дуже давно. У Віки давно свої стосунки, в мене свої,
– зазначив Тарас Цимбалюк.

Свої слова про те, що Віка начебто вилетить з проєкту у третьому ефірі, Тарас назвав "приколом". "Я просто вирішив таким чином підтримати активність своєї подруги й підтримати її в проєкті, який зараз в ефірі. Я знав, що вона не вилетить після третього ефіру. Я просто таким чином вирішив підігріти інтерес до її участі й насторожити трохи публіку. Це був прикол звісно. Якби я знав, що вона вилетить після третього ефіру, я б цього не писав".

Що вони казали один про одного раніше

  • Після того, як Вікторія засвітилась на шоу "Холостяк", її фото прокоментував Тарас Цимбалюк. Він жартівливо написав, що Віка начебто набрехала про їхні стосунки, та додав: "Шкода, що тебе виженуть у третьому ефірі".
  • Згодом акторка розповіла, що вважає себе й Тараса окремими особистостями. Вона поділилась, що любить його як друга.