Оскільки зараз Злата шукає кохання на очах у всієї країни, то до неї прикута особлива увага публіки. Артистка позувала на камеру, демонструючи вроду.

Читайте також Злата Огнєвіч вакцинувалась від коронавірусу та відповіла усім хейтерам

Новий look Злати Огнєвіч

"Холостячка" одягнула стильну сорочку кольору хакі. Оскільки дівчина зображена не в повний зріст, то не видно, з яким низом поєднала такий верх.

Особливу увагу приділила зачісці та макіяжу. Злата зробила укладку з мокрим ефектом. На губи вона нанесла помаду насиченого малинового кольору, а очі підкреслила коричневими тінями. Макіяж ефектно довершив бездоганний контуринг. А вуха зірки прикрасили сережки у вигляді сердець.

У дописі Огнєвіч поділилася думками щодо того, хто така справжня жінка.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму співачки

Текст публікації Злати Огнєвіч:

Хто вона – справжня жінка? Насамперед та, хто усвідомлює свої потреби, бажання. Вона точно знає кордони своєї території та готова заявляти про них усім, хто хотітиме порушити.

Справжня жінка – це незручна, зухвала, зі своїми поглядами та розбіжностями. І водночас вона прагне балансу, врівноважуючи всі свої сторони для якісного та повноцінного життя. Саме для життя, а не існування задля постійних компромісів.

Така жінка не втягується в ігри: жертва, агресор, рятівник і так до нескінченності. Тому що зберігає рівновагу та гідність. Це цінно.

Егоїзм – так. Якщо не бути беззастережно відданою собі, можна стати беззастережно відданою іншій людині, припинивши розвиватися. Бути відданою собі означає ставити на перше місце свої бажання, плани, розваги, роботу, заняття, а вже після всього задовольняти потреби інших.

Який шлях мені знадобилося пройти, щоб розпочати подібну роботу над собою, зрозуміти, наскільки це важливо, я розповім в іншому пості. І повірте, він вас шокує, як і події, які я в ньому опишу.