Якщо в першому епізоді романтичного реаліті "Холостячка" учасники втрачали дар мови перед головною героїнею Златою Огнєвіч, то у 2 випуску будуть боротися за її увагу та прихильність. Щоправда, такий шанс дістанеться не всім претендентам на серце зірки.

Цікаво "Холостячка" Злата Огнєвіч зізналася, чи знайшла кохання на проєкті

У 1 випуску "Холостячки" красуня авансом взяла у проєкт Дмитра Шевченка зі Львова. Вона дозволила йому влаштувати перше побачення сезону та проявити себе по максимуму. Однак невідомо, чи скористається бізнесмен цією можливістю.

Злата Огнєвіч і Дмитро Шевченко на "Холостячці" / Фото СТБ

Судячи з анонсу, на Злату Огнєвіч чекає індивідуальна зустріч з турботливим Олександром Борзенком. Однак невідомо, кому з чоловіків – поліціянту чи Дмитру Шевченку – вдасться втілити дитячу мрію "Холостячки".

Заради таких емоцій варто жити,
– заявила співачка після цього побачення.

Не пропустіть Вона мені подобається, – Слава Дьомін міг стати учасником "Холостячки" зі Златою Огнєвіч

Крім того, Злата Огнєвіч з'явиться у будинку учасників. З зав'язаними очима вона буде знайомитися ближче з кожним з них, покладаючись лише на дотики та внутрішні відчуття. Як анонсували продюсери, під час цього випробування один з чоловіків відверто розчарує головну героїню.

У 2 випуску троє претендентів на серце "Холостячки" відправляться на групове побачення, на якому їм нібито доведеться роздягатися. Як буде насправді, дізнаємося 24 вересня о 19:00.