1 червня в Україні відзначають День захисту дітей. Українська телеведуча Катя Осадча в цей день згадала про дітей, які страждають через війну.

Дивіться також Про відважних матерів, які рятують життя: Alekseev випустив щемливий трек у День захисту дітей

Катя Осадча про День захисту дітей

Телеведуча зізналась, що 1 червня хочеться кричати про те, чого зазнають діти через війну, розв'язану Росією.

У День захисту дітей особливо гучно хочеться кричати про жах, який відбувається з дітьми в Україні! Нещодавно мене спитали, чи часто я плачу? Я плачу здебільшого через дітей, не своїх, а тих, що залишилися без батьків, поранених, загиблих маленьких ангелів,
– поділилась Катя Осадча.

"Дітей, яких незаконно вивезли до Росії, й дехто з них навіть не буде знати, де вони народилися, їх просто, як речі привласнили собі орки... це такий нестерпний біль і таке нестерпне відчуття несправедливості", – додала вона.

Зірка зауважила, що з початком війни їй почали снитись різні жахи про війну: "Мені почали снитися діти й люди, яких ми шукаємо і падаючі стіни від снарядів… Напевно, всі ми маємо в підсвідомості те, що приходить вночі. Я вірю, що одного дня всі родини об'єднаються, а падаючі стіни залишаться тільки у снах. Ми переможемо зло".


Катя Осадча / Фото з інстаграму Каті Осадчої

Що кажуть українські зірки в День захисту дітей

  • Співак Alekseev презентував новий сингл, який присвятив матерям. Пісня має назву "Мама", а зйомки кліпу відбувались у Києві. У ролику зображений артист, а також переховування матерів з дітьми від бомбардувань.
  • Маша Єфросиніна зізналась, що досі не може змиритись з тим, що усі діти України за останні 3 місяці змушені були подорослішати, втікаючи від війни. "Цього року значення слів "захист дітей" набуло для кожної української матері нового значення: сповненого страху та відчайдушної сили… Допоки триває війна, кожна з нас живе захистом своїх дітей, приймає всі рішення та діє за для тих, хто, як жорстоко показала війна – є найбеззахиснішими створіннями", – написала зірка.