Маша Єфросиніна рідко публікує в мережі фото своїх дітей, особливо старшої доньки Нани. Проте у Міжнародний день захисту дітей вона залишила чорно-біле фото, де нагадала, наскільки крихким може бути дитинство.

Варто побачити Про відважних матерів, які рятують життя: Alekseev випустив щемливий трек у День захисту дітей

Цього року значення слів "захист дітей" набуло для кожної української матері нового значення: сповненого страху та відчайдушної сили… Допоки триває війна, кожна з нас живе захистом своїх дітей, приймає всі рішення та діє за для тих, хто, як жорстоко показала війна – є найбеззахиснішими створіннями…
– поміркувала Маша Єфросиніна.


Маша Єфросиніна з дітьми / Фото з інстаграму ведучої

У коментарях жінки-прихильниці Маші додали, що страшно думати про те, що сьогоднішні малюки в майбутньому називатимуться "дітьми війни". Також користувачки інстаграму поділились власними історіями, як тікали від жорстокої російсько-української війни, аби зберегти життя дітей.

Додамо, що Маша Єфросиніна виховує повнолітню доньку Нану та сина Олександра від бізнесмена Тимура Хромаєва. Жінка оберігає приватність дітей, тому рідко публікує з ними фотографії.

Цікаво Маша Єфросиніна показала, як 7-річний син привітав її з 43-річчям: "Заплатив за власні гроші"

Як Маша допомагає українським дітям

  • З початку російсько-української війни жінка перші тижні перебувала неподалік Києва, а потім перебралась у Львів.
  • Там вона відвідувала центри тимчасового перебування для переселенців, особливо центри матерів з дітьми.
  • Також жінка в рамках свого благодійного фонду збирає кошти та купує все необхідне для людей, які не можуть евакуюватись з небезпечних регіонів, або ж для матерів-породіль та іншим.
  • Маша зокрема тримає зв'язок з пораненими дітьми, що перебувають на лікуванні.
  • У травні 2018 року Маша Єфросиніна стала першим в Україні Почесним Послом Фонду ООН в області народонаселення, тому часто виступає на публіці та пише у мережі стосовно прав жінок і дітей у кризових ситуаціях.