11 листопада був по-справжньому історичний день, адже Херсон звільнили з окупації Росії, яка тривала майже 9 місяців. Люди продовжують святкувати посеред міста, одягати на плечі українські стяги та цілувати бійців Збройних Сил України.

До слова "Так виглядає щастя": зірковий бомонд радіє і плаче від звільнення Херсона

Словами подяки поділився й Макс Барських, який від початку війни пильно стежив за ситуацією в регіоні.

Сьогодні день гарних новин. Я дуже радий, що Херсон нарешті повернувся додому, в центрі висять прапори України. Дякую кожному херсонцю за вашу силу, мужність та віру. Дякую бійцям ЗСУ за те, що повернули Херсон додому. Я сподіваюсь, що скоро можна буде подорожувати до Херсону і маю надію, що ми зможемо влаштувати великий концерт, де ми побачимось з кожним із вас. Обіймаю і цілую вас. Слава Україні!
– наголосив Барських.

Нагадаємо, що днем раніше він публікував відео зі села Станіслав, яке звільнили 10 листопада з окупації і він колись проводив там зйомки. Відомо, що там розташований знаменитий Херсонський гранд-каньйон.

Зазначимо, що на звільнення свого рідного міста також реагувала співачка Світлана Тарабарова. Вона плакала і дякувала захисникам за повернення її Батьківщини в Україну.

Звільнення Херсону: що потрібно знати