Якщо Світлана Тарабарова плаче від щастя й дякує ЗСУ, то Остапчук і Клопотенко сиплять жартами. 24 канал зібрав найяскравіші реакції селебриті на повернення Херсона додому.

Цікаво "З Днем незалежності, рідна": українські зірки вітають Польщу – щемливі дописи

Як зірковий бомонд реагує на звільнення Херсона

Світлана Тарабарова

Вагітна співачка зізналася, що новина про звільнення рідного Херсона довела її до сліз. Усі вісім місяців війни під окупацією жила її сім'я – мама, батько та сестра Галина.

Так виглядає щастя. Плачу. Мій Херсон. Я люблю тебе, Україно. Дякую, дякую всім нашим воїнам. Боже, не можу зупинитися, розриває,
– щемливо написала Світлана Тарабарова.

Не пропустіть "Я в сльозах": Світлана Тарабарова показала українські прапори у рідному Херсоні

Тіна Кароль

Співачка опублікувала фото Херсонської ОДА з українським прапором і написала: "11.11.22. Херсон – це Україна. Слава воїнам ЗСУ".

Тіна Кароль про звільнення Херсона / Фото з інстаграм-сторіс співачки

Григорій Решетник

"Херсон! Вітаємо вдома! Ми дуже тебе любимо та скучили за тобою! Херсон – це Україна. Слава нашим героям", – написав ведучий "Холостяка" запостивши те ж фото, що й Тіна Кароль.

Євген Клопотенко

"Скажи, що ти сумував за Херсоном, не кажучи, що ти сумував за Херсоном: все літо не їв кавуни", – пожартував шеф-кухар у своєму твіттері. В інстаграмі він теж блиснув гумором і припустив, що наступного літа херсонські кавуни будуть на вагу золота.

"Де можна забронювати собі херсонських кавунів? Бо відчуваю, що наступного літа їх доведеться добувати через блат через надпопит", – написав Клопотенко.

Володимир Остапчук

Шоумен не втримався і гостро пожартував, як у популярному мемі про відведення російських військ: "Хер ваш. Херсон наш. 11.11.22". Остапчук написав це з сяючою усмішкою на обличчі. Він також опублікував відео, де вулицями порожнього міста курсує авто з синьо-жовтим прапором і сигналить з радості.

Володимир Остапчук про звільнення Херсона / Фото з інстаграм-сторіс ведучого

Марічка Падалко

"Херсон зараз. ЗСУ підходять до міста, але люди вже вийшли і самі підняли прапори", – прокоментувала ведуча відео, де херсонці підносять синьо-жовтий стяг біля будівлі Херсонської обласної державної адміністрації.

Андрій Бєдняков

"Правильний прапор на даху будівлі Херсонської ОДА", – зрадів шоумен.

Андрій Бєдняков про звільнення Херсона / Фото з інстаграм-сторіс ведучого

Юрій Горбунов

"Херсон позбавляється від лайна на бордах! Тут Україна! Завжди була і буде! Слава вам, героїчні воїни ЗСУ! Херсон – це Україна", – прокоментував Горбунов відео, де місцеві здирають залишки "русского міра" – плакат з брехливим написом "Россия здесь навсегда".

Ольга Сумська

"8 страшних місяців окупації. Херсон – це Україна!Боже, рідні наші, незламні", – радіє крізь сльози народна артистка.