51-річна виконавиця нарешті одружилася з 45-річним коханим. Пара ще минулого року оголосила про заручини, але весілля зіграла лише зараз.

Цікаво Дженніфер Лопес і Бен Аффлек під час прогулянки ніжно обіймалися: фото

Гвен Стефані вийшла заміж

Блейк Шелтон і Гвен Стефані зустрічалися 6 років. Вони не приховували свої стосунки, але весілля вирішили зробити таємним. Наречені не влаштовували гучного святкування, а організували душевну церемонію для найрідніших.

Урочиста подія відбулася на ранчо кантрі-співака в Оклахомі. Територію затишно облаштували до весілля. Видання Page Six зазначає, що Гвен і Блейк обмінялися обітницями у каплиці, яку артист побудував на території спеціально до цієї події.

Історія кохання Гвен Стефані та Блейка Шелтона

  • Романтичні стосунки між музикантами розпочалися у 2015 році. Тоді Гвен та Блейк були тренерами на американському вокальному шоу "Голос".
  • Раніше закохані переживали не прості періоди в особистому житті. Вони обоє були одружені, їм обом зраджували.
  • Гвен Стефані неодноразово зазначала, що готова друге вийти заміж. Однак артиста не поспішала, бо хвилювалася за синів, які довго оговтувалися після розлучення батьків.
  • Блейк також був готовий до другого шлюбу. В жовтні 2020 року він освідчився обраниці. Вони почали готуватися до весілля.