Тож артисти вирішили вшанувати пам'ять про загиблих. Вони дещо змінили текст однієї зі своїх найпопулярніших пісень та виконали її на одному з концертів.

Вас також може зацікавити На станції "Хрещатик": Боно та Едж з легендарного гурту U2 виступили для українців у Києві

Рок-гурт U2 змінив текст знаменитої пісні

Під час виступу в Лас-Вегасі відомий ірландський рок-гурт U2 здійснив зворушливий акт пам'яті щодо загиблих на фестивалі в Ізраїлі. Музиканти змінили текст своєї пісні Pride (In the Name of Love).

На тлі того, що сталося в Ізраїлі та Газі, пісня про ненасильство має смішний вигляд, але наші молитви завжди були за мир і ненасильство,
– зауважили артисти.

На концерті гурт виконав такий рядок: "Рано-вранці, 7 жовтня, сонце сходить у пустельному небі. Зірки Давида, вони забрали ваше життя, але не змогли забрати вашу гордість".

У такий спосіб музиканти відали шану загиблим людям, яких вбили терористи на музичному фестивалі.

Водночас в оригінальній версії композиції музиканти віддавали данину пам'яті знаменитому лідеру громадянських прав Мартіну Лютеру Кінгу: "Рано-вранці, 4 квітня, в небі Мемфіса пролунає постріл. Нарешті вільні, вони позбавили вас життя, вони не змогли забрати вашу гордість".

Фестиваль Supernova: що відомо

  • 7 жовтня на кордоні з Сектором Гази повинен був відбутися фестиваль Supernova. Він присвячений єврейському святу Суккот. Втім, подію перервало вторгнення палестинського бойового угрупування ХАМАС на територію Ізраїлю.
  • Терористи з'явилися несподівано і почали стріляти в учасників та відвідувачів події. До того ж вони брали їх у заручники.
  • Очевидці стверджують, що вони намагалися втекти або ховалися за деревами чи кущами, які змогли знайти.
  • Відомо, що на подію приїхали близько 3 тисяч людей. Водночас згідно з даними пошуково-рятувальної організації Zaka, на місці фестивалю знайшли щонайменше 260 тіл загиблих.