Музиканти з гурту Queen поділились, що приїжджали в Україну на найбільшу площу Європи на прохання українського фонду боротьби зі СНІДом. Вони звернулися до молоді країни аби вони "не дозволяйте СНІДу зруйнувати їхнє життя".

Дивіться також Знаменитий Армін ван Бюрен влаштував благодійний концерт: всі кошти пожертвує Україні

Тоді концерт був безкоштовним, а на нього прийшли подивитись понад 350 тисяч людей. У прямому ефірі його переглянули понад 10 мільйонів людей.

Через війну Росії з Україною колектив вирішив допомогти країні у біді. Вони організували спеціальний збір коштів під двогодинним відеозаписом концерту, які йтимуть в Агентство ООН у справах біженців. Там Україні зможуть відправити гуманітарну допомогу. Зокрема, трансляція спрямована на збір коштів для фонду Ukraine Relief. Прямий ефір концерту вийшов у суботу, 19 березня, о 19:00 за київським часом. Проте він досі доступний для перегляду.

Концерт гурту Queen у Харкові, 2008 рік: дивитись відео онлайн

Чимало українців у коментарях під відео подякували музикантам з Queen, що ті підтримують їх у складну хвилину. Деякі з них навіть зізнались, що мали честь побувати на цьому концерті 14 років тому.

Зазначимо, що гітарист рок-гурту Браян Мей на другий день повномасштабної війни Росії з Україною висловив своє глибоке занепокоєння та біль, який відчуває через ситуацію.

Так багато чудових спогадів про чудові часи в Україні. Це фотографія нашого незабутнього концертного вечора на площі Свободи у Харкові у 2008 році. Здається неймовірним, що мирне життя України могло бути так безглуздо зруйноване у 21 столітті. І здається нестерпним, що світ може просто дивитися і дозволяти цьому відбуватися. Ми всі молимося за мир для вас, дорогі друзі,
– писав чоловік в інстаграмі.