Фольк-панк-гурт, який представляє Молдову на пісенному конкурсі "Євробачення" у Турині представив запальну пісню, яка сколихнула увесь зал.

Читайте також Kalush Orchestra запалили сцену Євробачення-2022 у першому півфіналі: відео вражаючого виступу

Виконавці у кольорових костюмах вразили ефектною постановкою, кольоровими костюмами та запальним настроєм. Під дев’ятим номером гурт зумів розвеселити публіку та змусив аплодувати увесь зал в такт з музикою. Після виступу музиканти отримали шквал оплесків.

За словами коментатора Євробачення Тимура Мірошниченко, гурт завів абсолютно всіх та підняли настрій так званим молдавським весіллям.

Zdob şi Zdub & Advahov Brothers – Trenulețul: відео онлайн

Що відомо про Zdob şi Zdub

Гурт Zdob şi Zdub заснували 1994 року у Кишиневі. У своїй творчості музиканти поєднують балканський танцювальний фольклор з рок-музикою. Назва колективу румунською мовою означає вигук при грі на бубні.

Гурт вже не вперше бере участь у Євробаченні. На музичну сцену виконавці виходили у 2005 році з піснею Bunika Bate Doba. Вдруге гурт представив Молдову з піснею So Lucky на конкурсі Євробачення у 2011 році, який відбувся у Дюссельдорфі.

Втретє на сцену Євробачення у Турині гурт Zdob şi Zdub вийшов на сцену разом з братами Адваховими. Вони виконали пісню Trenulețul ("Потяг").

Відеоролик гурту Zdob şi Zdub: дивіться онлайн