Про участь дуету The Alibi Sisters стало відомо глядачам ще за тиждень до 5 випуску "Голосу країни". Після перерви у кар'єрі, коли співачки влаштували своє особисте життя, вони гучно вийшли на сцену та нагадали про себе.

Варто побачити Голос країни 11 сезон 5 випуск: повернення "Алібі" та виступ учасниці з Тіною Кароль

"Алібі" виступили на "Голосі країни"

Сестри Завальські – Анна та Ангеліна – 21 лютого виступили на шоу "Голос країни" 11 сезон останніми. З початком виконання пісні суддям здався знайомим їхній голос, проте вони до останнього не розуміли, хто це.

Першою до жінок повернулась у кріслі Надя Дорофєєва, яка була неймовірно здивована побачити своїх колег на сцені. Згодом за нею свої крісла розвернули Олег Винник, Тіна Кароль і Монатік. Останній зазначив, що шкодує, що не повернув крісло раніше, аби насолодитись красою виступу.

The Alibi Sisters – Chiribim Chiribom: дивитись відео онлайн

Незважаючи на успішний виступ, The Alibi Sisters зізнались, що прийшли на сцену не для участі в шоу, а хочуть дати шанс іншим талановитим виконавцям.

Що відомо про "Алібі"?

Кар'єра дуету почалась у 2001 році та активно тривала до 2012 року. Продюсуванням гурту спочатку активно зайнявся рідний батько сестер Олександр Завальський та допомагав саунд-продюсер Дмитро Клімашенко. Дует випусти 6 студійних альбомів, які користувались популярністю серед українських слухачів. Згодом Анна та Ангеліна кілька років співали сольно (2012-2015 роки), потім зробили музичну паузу і лише зараз повернулись до музики.

Реакція фанатів

Глядачі проєкту з нетерпінням чекали на вихід дуету, а після виступу залишили свої коментарі у ютубі:

  • "Ось це називається співати наживо! Це для тих конфліктних, які доводили, що Мейхер співала не під фанеру".
  • "Шляхетний вчинок дівчат – не займати чиєсь місце, адже свого слухача вони повернуть та ще й нових знайдуть".
  • "Респект! Шикарне звучання! Згодна з Надею, – як стильні зірки Голлівуду!"
  • "Українська відповідь сестрам Беррі".
  • "Який чудовий вибір пісні! Які голоси! Браво!"