Українські та світові знаменитості продовжують наголошувати на важливості закритого неба над Україною. Окупанти зазнають шалених втрат на землі, тому намагаються більше атакувати наші міста та населення з повітря. Щоб уберегти життя цивільного населення, наші міста, необхідно робити все для того, щоб ракети та бомби, літаки та вертольоти терористів не були на території України.

Дивіться також Мені боляче за вас, – Іраклі Макацарія сортує гуманітарну допомогу для українців у Грузії

Іраклі Макацарія закликав НАТО закрити небо

Грузини підтримують український народ. Не залишається осторонь Іраклі Макацарія, який був головним героєм 6 сезону української версії шоу "Холостяк". Днями чоловік долучився до гуманітарної допомоги біженцям. Тепер він звернувся до НАТО.

На особистій сторінці в інстаграмі Іраклі опублікував неймовірно чуттєве відео з болісними кадрами війни в Україні. Відео наклали на перероблену пісню Adele – Skyfall, яка зараз звучить – Close the sky all.

Макацарія вкотре закликав НАТО зробити безполітну зону над Україною, закрити небо. Щодня помирають мирні мешканці, жінки, діти, військові, руйнують українські міста. Російські терористи не зупиняються й продовжують загарбницьку війну.

Іраклі Мацарія закликає НАТО закрити небо: дивіться відео онлайн

У коментарях підписники Іраклі подякували йому за підтримку у такий нелегкий для всього світу, а особливо для України, час.

  • "Дякую за підтримку України!"
  • "Дякуємо за вашу підтримку! Ми чуємо вас!"
  • "Просто сльози на очах. Дякуємо за підтримку України!"
  • "Дякуємо, Іраклі, за твоє добре серце! Ти наш улюблений!"
  • "Дякуємо за те, що допомагаєш. Це неоціненно".