Український телеведучий Григорій Решетник поділився новим дописом на особистій сторінці. Він порадив, на що спрямовувати енергію в час війни.

Зверніть увагу Тараса Тополю від смерті врятувало банальне запізнення: як музикант ледь не загинув на фронті

Григорій Решетник про перемогу та життя під час війни

Шоумен підкреслив, що українцям слід припинити постійно стежити за новинами й намагатись бути експертами. Натомість він вважає, що треба займатись тим, що кожному виходить найкраще.

"Остаточно переконався, що ми маємо менше стежити за інформаційними потоками, новинами – вони відволікають нас від життя, демотивують, розслабляють, витягують енергію, часто спустошують. Варто, нарешті, перестати бути військово-політичними експертами, якщо ви цим не займаєтеся професійно", – написав Решетник.

Спрямуйте всю енергію на своє сьогодення – працюйте, допомагайте армії, плануйте життя своїх сімей, виходячи з думки, що можливо війна не закінчиться завтра, як би нам всім цього хотілося. Просто зрозумійте, що Україна переможе і крапка!
– наголосив Григорій.

Телеведучий додав, що перемога України буде "переконливою, безапеляційною та без жодних проступків".

"Настав час йти до кінця, якщо не зараз – то ніколи! Тому закликаю вас самовіддано працювати – кожен у своїй галузі, сплачувати податки, бути оптимістами, підкорювати, завойовувати та ніколи не втрачати віру! Натхненно вірю в вас і обіймаю!" – підсумував Григорій Решетник.


Григорій Решетник / Фото з інстаграму Григорія Решетника

У коментарях більшість підписників погоджуються зі словами телеведучого та дякують йому за підтримку в нелегкий час:

  • "Погоджуюсь";
  • "Дякую вам";
  • "На 100% згодна, відчуваю те саме";
  • "Так і робимо ще від початку травня";
  • "Хіба скажеш краще";
  • "Дякую за підтримку! Але не згодна з тим, що ми маємо менше стежити за тим жахом, що відбувається, так вже було з Донбасом… у результаті ці паразити напали на всю країну. Ми повинні працювати, думати про майбутнє, але не переставати кричати про те, що відбувається, щоб про це знав увесь світ";
  • "Все вірно, погоджуюсь з кожним написаним словом";
  • "Дякую за гарну пораду. Все буде Україна".