Подружжя українських ведучих Григорія та Христини Решетник вирішило зловити останню можливість відпочити влітку, тож влаштувало ще одну відпустку. Яскравими світлинами вони діляться на сторінках в інстаграмі.

Дивіться також Сергій Притула зворушливо привітав дружину з річницею шлюбу: рідкісне фото

Решетники в Туреччині

Григорій та Христина Решетник для курорту обрали Туреччину, в якій ще не відпочивали цього літа. На відпочинок вони відправилися з трьома синами – Іваном, Дмитром та Олександром.

Сімейство оселилося в розкішній віллі з великим басейном на тлі пальм та садів. Вони вже зробили кілька сімейних фото, на яких задоволено позують у басейні. Григорій Решетник поділився, що дуже довго очікував на відпустку, адже останнім часом працював без вихідних.

Особливо мережі сподобалося фото старших синів подружжя. На знімках вони ефектно стрибають у воду.


Григорій Решетник з сім'єю / Фото з інстаграму Христини Решетник


Григорій Решетник з синами / Фото з інстаграму Григорія Решетника


Христина Решетник з синами / Фото з інстаграму Христини Решетник

Де також відпочивали Решетники

  • Наприкінці квітня – на початку травня родина насолоджувалась теплим сонцем та океаном на Мальдівах. Тоді молодшому сину подружжя було лише 5 місяців. Навіть Великдень Решетники провели на островах.
  • Вже влітку сім'я не вирушала на закордонні курорти, а обирала українські міста. Наприклад, у липні Григорій та Христина разом з маленьким сином відпочивали в Одесі. Старші сини пари проводили час у бабусі та дідуся.