Розрив Квіткової та Добриніна став потрясінням для всіх шанувальників. Даша та Нікіта були прикладом того, що на реаліті-шоу можна знайти кохання та побудувати сім'ю. Хоча й приховано, але на новину про розлучення пари відреагував Григорій Решетник, який спостерігав за їхньою історією з першого дня.

Цікаво Тіна Кароль розсекретила вагу та розповіла про схуднення: "Вперше кажу відкрито"

Архівне фото Григорія та Христини Решетників

В інстаграму ведучий опублікував зворушливий знімок, на якому зображений з дружиною Христиною. Закохані зовсім юні, це лише початок їхніх стосунків.


Григорій Решетник з дружиною / Фото з інстаграму ведучого

Також Григорій поділився світлиною, яку зробив зовсім недавно. Решетник і його обраниця щиро усміхаються, насолоджуються моментом. Тепер вони у статусі багатодітних батьків. Решетники є однією з небагатьох зіркових пар, яка доводить, що справжнє кохання існує.

Не розчаровуйтесь в інституті шлюбу та справжніх почуттях. Вони існують. І саме це є найціннішим у світі. Живіть одне для одного – тільки ти і я. Розумійте, поступайтесь, прощайте, вірте, розвивайтесь, досягайте, розчиняйтесь в почуттях, і попри все – боріться за них. Залишайте щось інтимне тільки для самих себе та не виставляйте все напоказ. Не скануйте та не копіюйте, а пишіть свою історію любові. Бо тільки справжнє кохання врятує цей світ,
– написав ведучий під фото.


Григорій Решетник з дружиною / Фото з інстаграму ведучого

Нагадаємо, Даша Квіткова розповіла про розрив з Нікітою Добриніним у новому інтерв'ю. За словами закоханих, "нічого критичного не сталося", наразі вони прийняли таке рішення. Син Лев залишається жити з Дашею у їхньому будинку в Києві. Наразі блогерка не думає повертатися до коханого, але не заперечує, що колись вони можуть знову бути разом.