У жовтні 2006 року Юрій Горбунов став ведучим "Танців з зірками" й уже 15 років не поступається цим місцем не менш успішним колегам. Він вів проєкт як сам, так і з Тіною Кароль, і з Іванною Онуфрійчук.

До теми "Згортайте своє продажне шоу": глядачі обурюються через перемогу Логая на "Танцях з зірками"

Продюсер Володимир Завадюк і головна хореографиня Олена Шоптенко мріють затягнути Горбунова на паркет, адже він "досить пластичний і танцювальний". Однак ведучому комфортно по ту сторону барикад. Він чесно зізнається, що телеканалу не вистачить грошей, аби розрахуватися за його танці. Щоправда, точну суму гонорару зірка не назвав.

Таких грошей в "1+1" немає,
– оголосив Юрій Горбунов.

"Я дуже радий, що саме цей проєкт колись з'явився у моєму житті. І я навіть дещо знаю про бальні танці", – додав шоумен.

Юрій Горбунов у голдрумі "Танців з зірками" / Фото з інстаграму ведучого

До слова, не лише Юрій Горбунов не хоче виступати на паркеті "Танців з зірками" як учасник. Головний суддя шоу Влад Яма теж не готовий встати зі свого крісла журі. Він зробить це лише в тому випадку, "якщо Зеленський повернеться".

Натомість ведуча голдруму "Танців з зірками" Іванна Онуфрійчук мріє вийти на паркет. Однак чоловік-мільйонер забороняє їй виступати як учасниця. Він нібито дуже ревнивий і не витримає танцювальної близькості дружини з партнером.