11 випуск популярного шоу "Танці з зірками" здивував виступами пар разом з суддями. Хореограф Влад Яма став у тріо з KADNAY та Аліна Лі. Чоловік пригадав, як це – бути на паркеті проєкту як учасник.

Радимо прочитати "Танці з зірками" 11 випуск: феєричні виступи із суддями у чвертьфіналі шоу

Чи буде Влад Яма учасником "Танців з зірками"

Після запального виступу Юрій Горбунов поцікавився у танцівника, де йому комфортніше – за суддівським столом, чи на паркеті "Танців з зірками". Влад Яма зізнався, що хоч за столом "на руках не носять", бути суддею йому безпечніше.

На запитання, чи повернувся б хореограф на шоу як учасник, Влад відповів лаконічно.

Якщо Зеленський повернеться, то і я,
– сказав Яма.

"Танці з зірками 2021" 11 випуск: дивіться онлайн виступ KADNAY, Аліна Лі та Влада Ями


Участь Влада Ями у "Танцях"

  • Танцівник здобув першу славу у 2006 році після першого сезону "Танців з зірками". Чоловік танцював у парі разом з Наталією Могилевською. Їхніми головними суперниками були на той час гуморист Володимир Зеленський та Олена Шоптенко (яка тепер є головною хореографинею проєкту). Влад Яма зі співачкою стали фіналістами, але вибороли друге місце, поступившись Зеленському.
  • Через два роки пара Влада Ями та Наталії Могилевської знову взяла участь у танцювальному шоу. Та й у третьому сезоні вони знову отримали срібло.
  • Через 10 років, у 2017, "Танці з зірками" повернулися на телеекрани. Щоправда, Влад Яма став суддею проєкту, а не його учасником. Цікаво, що Наталії Могилевській також пропонували крісло судді, але вона від нього відмовилась і стала учасницею. І не прогадала, адже з Ігорем Кузьменком взяла реванш і перемогла.