За умовами шоу "Голос країни" 8 сезон, на учасників спершу чекають "сліпі прослуховування": тренери, сидячи в кріслах спиною до сцени, оцінюють тільки голос кожного вокаліста. Натиснувши кнопку, зірковий тренер розвертає своє крісло до учасника, таким чином запрошуючи вокаліста до своєї команди.

Читайте також: Оголошено дату восьмого сезону "Голосу країни" в Україні

Однак, у восьмому сезоні на учасників шоу очікують нові жорсткі правила: вокаліст, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, одразу ж покине сцену без спілкування із зірковими тренерами.

На головній сцені проекту також з’явиться рекордна кількість зірок українського шоу-бізнесу, які спробують свої сили в якості учасників. Крім того, на глядачів чекає нова сучасна декорація: тепер на сцену учасники будуть підніматися на спеціальному ліфті.

Зірковими тренерами "Голос країни" 8 сезон стали: Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль. Незмінними ведучими шоу стало зіркове подружжя – Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а також відомий шоумен і гуморист – актор студії "Квартал 95" Артем Гагарін.

Вадим Яценко

Першим на сцену у 8 сезоні "Голосу країни" вийшов Вадим Яценко. Юнак родом з села Потік. У свої 23 роки він вже диригує хором. Але Вадим хоче реалізувати себе не лише як диригент хору, але як і вокаліст. Нажаль, хлопець першим відчув нововведення шоу – до нього не розвернувся жоден з зіркових тренерів. Тож вони навіть не поспілкувались зі співаком.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Вадим Яценко – "Гуцулка Ксеня"

Дмитро Хвостенко

Дмитро Хвостенко родом зі Львова. Йому 20 років і Голос для нього є можливістю познайомитись з зірками, які стоять біля витоків шоу-бізнесу. Другого учасника також спіткала невдача – пісня не зачепила тренерів. Та Дмитро не розгубився, він підійшов познайомитись з Джамалою, Сергієм Бабкіним, Потапом та Тіною Кароль. Тіну, зокрема, здивувала його наглість.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Дмитро Хвостенко – "Despacito"

Дмитро Самко

Дмитро Самко родом з села Бережниця Рівненської області. Він монтує декорації для вистав у київському театрі. Але це не його, Дмитро хоче бути музикантом. Він першим у 8 сезоні зумів розвернути усіх чотирьох тренерів. Дмитро хоча й співав пісню Тіну Кароль, все ж обрав команду Сергія Бабкіна.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Дмитро Самко – "Перечекати"

Олена Гарась

Олена родом з Криму, але вже тривалий час живе у Києві. Вона є вокалісткою у кавер-гурті "Carte Blanche", який часто виступає на розігріві у відомих виконавців, зокрема Джамали, Івана Дорна та інших. Вона пише музику, але отримує багато критики, яка підірвала її віру в себе.

Тож у проекті Олена хоче знайти себе і зрозуміти – чи достойна бути самостійною і індивідуальною співачкою. З перших акордів дівчина розвернула своїм вокалом Сергія та Джамалу. До закінчення виступу не втримались ще й Тіна та Потап. Олена обрала команду Тіни Кароль.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Олена Гарась – "Танець пінгвіна"

Олег Яновський та Георгій Коновальчук

24-річний Олег Яновський та його друг 20-річний Георгій Коновальчук приїхали на шоу з Вінниці. Саме тут, на "Голосі", хлопці сподівались, що з'явиться новий дует класних хлопців, який нарешті придумає собі назву. Але вони не змогли розвернути жодного зіркового крісла.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Олег Яновський та Георгій Коновальчук – "Don’t let me down"

Нікіта Трондін

17-річний Микита Трондін приїхав на кастинг з Дніпра. Він також брав участь у "Голосі. Діти" 2 сезон. Хлопець мріє стати відомим артистом, і для цього докладає усіх зусиль. І "Голос" йому для цього зараз дуже потрібен. Півтора роки тому у нього померла матір – у неї діагностували рак шлунку.

Через трагічну історію не стримали сліз Тіна та Джамала. Своїм незвичним вокалом Микита розвернув Потапа та Сергія Бабкіна. Тренером Микити став Потап.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Нікіта Трондін – "Love song"

Маріанна Лагетко

Наступною на сцену вийшла 27-річна Маріанна Лагетко з міста Одеса. Вона працює в караоке-клубі адміністратором. Хотіла в команду Потапа, але жоден тренер не повернувся.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Маріанна Лагетко – "Love is gone"

Арсен Вітрецький

20-річний Арсен Вітрецький опановує у Івано-Франківську фах стоматолога, але ніколи ним себе не бачив. До нього розвернулись Джамала, Потап і Сергій Бабкін. Арсен вирішив піти до Джамали, ставши першим її підопічним.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Арсен Вітрецький – "Amar pelos dois"

Христина Храмова

27-річна Христина Храмова народилась і живе в Києві. Дівчина працює у декількох пабах одночасно і за вечір може заспівати більше, ніж 60 пісень. Вона задоволена своєю роботою, але паби для неї стали затісні. Тож вона хоче вийти за рамки і йти далі – збирати великі концертні зали та стадіони. Початок непоганий – вона розвернула до себе Джамалу і Сергія, і саме останній став її тренером.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Христина Храмова – "Sex on fire"

Зіанджа

Зіанджа – 27-річна дівчина-трансгендер. 10 років тому вона була відома під іменем Борис Апрель. 10 років не виходила на сцену і не співала. За цей час вона отримала кілька вищих освіт, зокрема, економічну, працювала у США та Азії. За цей довгий період у неї з'явився страх до сцени. Вона розвернула усіх тренерів, але обрала команду Потапа.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Зіанджа – "Smashed into you"


Олена Луценко

20-річна Олена Луценко з міста Біла Церква хоче стати гордістю для своєї родини. На шоу вона хоче показати душу України, так, щоб від її співу у слухачів йшли "мурахи" по шкірі. Неймовірно сильною піснею Олена не лише розвернула тренерів, а й довела до сліз Джамалу. Але щасливчиком неймовірного таланту став Сергій Бабкін.

Голос країни 8 сезон 1 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Олена Луценко – "Колискова зорі"

Під час шоу "Голос країни" 8 сезон 1 випуск зіркові тренери набрали 7 учасників.

Сергій Бабкін тепер має таких учасників – Дмитра Самка, Христину Храмову та Олену Луценко.

У команді Джамали – Арсен Вітрецький.

А в Потапа – Микита Трондін та Зіанджа.

Тіна Кароль обрала собі також одного учасника – Олену Гарась.

Сергій Бабкін – український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень. Учасник групи "5'nizza", а також зі своєю дружиною Сніжаною Бабкіною став учасником 5-го сезону легендарного шоу "Танці з зірками". Цього року Бабкін також візьме участь у Національному відборі "Євробачення-2018" з піснею "Крізь твої очі". Сергій вже був зірковим тренером вокального шоу "Голос країни" 7 сезон, тому участь в складі жюрі 8 сезону не стане для нього новинкою.

Джамала (Сусана Алімівна Джамаладінова) – українська співачка кримськотатарського та вірменського походження, народна артистка України, переможниця 8-го міжнародного конкурсу "Нова хвиля" та 61-го пісенного конкурсу "Євробачення". У 2018 році вона, як і попереднього року, стане суддею на Національному відборі "Євробачення-2018" в Україні. Джамала також вдруге сяде в червоне крісло проекту "Голос країни" як зірковий тренер.

Потап (Олексій Потапенко) – український поп- і реп-виконавець, а також відомий продюсер. Під його настановою виникло декілька музичних проектів, відомих навіть за межами України. Для Потата участь в проекті стане вже четвертою. Потап також кілька сезонів поспіль був зоряним тренером проекту "Голос. Діти".

Тіна Кароль – українська співачка та акторка, народна артистка України. За свою творчу кар'єру отримала безліч нагород: Лауреат міжнародного пісенного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля 2005", з піснею "Show Me Your Love" також представляла Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2006", де посіла сьоме місце. Тіна також вже кілька сезонів поспіль була зоряним тренером проекту "Голос. Діти".