До команди ведучих шоу "Голос країни" 8 сезон приєднався відомий шоумен і гуморист – актор студії "Квартал 95" Артем Гагарін. Про це повідомили під час офіційної презентації нового сезону шоу.

Читайте також: Як тренери та ведучі "Голос країни" готуються до прем'єри 8 сезону: яскраві фото і відео

Під час виходу програм проекту Артем Гагарін буде показувати для користувачів соціальних мереж цікаві моменти закулісся, ексклюзивні інтерв'ю з учасниками, а також командою проекту.

"За новими правилами учасник, який не зміг повернути жодного тренерського крісла, відразу залишає сцену без спілкування із зірковими наставниками. Тому з ними буду розмовляти я вже за лаштунками. Буду намагатися розповісти про цей проект більше, відповісти на питання, що цікавлять мільйонів глядачів", – розповів він.


Голос країни 8 сезон: новий ведучий – Артем Гагарін

Для Артема Гагаріна це вже не перший досвід роботи в прямих ефірах. Восени минулого року телеведучий дебютував як ведучий зіркового балкону танцювального проекту "Танці з зірками".

Також одним з нововведень сезону став спеціальний ліфт, на якому вокалісти будуть підніматися на сцену. Крім цього, в "Голосі країни-8" візьме участь рекордна кількість зіркових учасників: співачка Злата Огневич, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені, учасниця "Танців з зірками" та українська артистка Камалія, співачка Ірина Федишин, учасник "Танців з зірками" і актор Юрій Ткач, а також екс-Борис Апрель – Зіанджа.