За умовами шоу "Голос країни" 8 сезон, учасники перейшли до прямих ефірів, які стартували 15 квітня. До прямих ефірів потрапили 16 учасників – по 4 у кожній команді зіркового тренера.

Читайте також: Голос країни 8 сезон 12 випуск: чи потрапить у півфінал Зіанджа, чому шоу покинув син Повалій

Зірковими тренерами "Голос країни" 8 сезон стали: Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль. Незмінними ведучими шоу стало зіркове подружжя – Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а також – відомий шоумен і гуморист – актор студії "Квартал 95" Артем Гагарін.

У другому прямому ефірі від команди Джамали виступатимуть: Анна Трінчер та Христина Храмова; а від Тіни Кароль – Михайло Сосунов та Андрій Рибарчук.

Щодо команди Сергія Бабкіна, то другому прямому ефірі виступатимуть Олена Луценко та Дмитро Самко, а в команді Потапа – Србуі Саргсян і Микита Трондін.

Відсьогодні немає обмежень по кількості голосів з одного номеру телефону за фаворитів, тож як тільки відкривається лінія для голосування – можна проголосувати за улюбленого учасника.

Виступ тренера

Півфінал сьогоднішнього шоу відкрила одна з неповторних тренерок "Голосу країни" – Тіна Кароль. Співачка виконала свої два популярні хіти з альбому "Інтонації".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Тіна Кароль – "Все во мне"

Михайло Сосунов

Першим на співочу сцену серед півфіналістів вийшов учасник команди Тіни Кароль – Михайло Сосунов. Хлопець виконав один з відомих хітів американського виконавця Джастіна Тімберлейка "Cry Me A River".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Михайло Сосунов – "Cry Me A River"

Андрій Рибарчук

Український секс-символ проекту "Голос країни" другим вийшов завойовувати серце Тіни Кароль і глядачів. Сьогодні у півфіналі він виконав пісню американської співачки Sia "Chandelier". Ліричне виконання композиції дуже прийшлось до душі всім присутнім у залі.

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Андрій Рибарчук – "Chandelier"

Виступ з тренером

У сьогоднішньому півфіналі вперше цього сезону тренери та їхні учасники виконають спільний хіт. Першими, хто виконав цю місію, стали Михайло Сосунов, Андрій Рибарчук та їхня тренерка Тіна Кароль, які виконали пісню "Ніжно".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Андрій Рибарчук, Михайло Сосунов і Тіна Кароль – "Ніжно"

Результати голосування

За підсумками глядацьких голосувань та відсоткового відношення Тіни Кароль, у фінал пройшов учасник Андрій Рибарчук.

Дзідзьо

Неперевершений хіт-мейкер і улюбленець публіки DZIDZIO потішив глядачів "Голосу країни".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Дзідзьо – "Вихідний"

Анна Трінчер

На черзі команда Джамали. Наймолодша учасниця "Голосу країни", улюблениця усіх підлітків, зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер заспівала пісню Лілії Сандулеси про кохання "Не питай мене".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Анна Трінчер – "Не питай мене"

Христина Храмова

За суперфінал готова боротися дівчина, яка представляє усіх жінок України – Христина Храмова, з хітом, який змусить вас танцювати біля телевізорів – Emeli Sande "Heaven".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Христина Храмова – "Heaven"

Mountain Breeze

Вперше на сцені "Голосу" півфіналісти національного відбору на Євробачення-2018. Нові кумири українських дівчат Mountain Breeze виступили з піснею "I See You".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Mountain Breeze – "I See You"

Виступ з тренером

Наставниця Джамала також вийшла зі своїми підопічними на сцену та виконала потужну композицію "I wanna dance with somebody".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Христина Храмова, Анна Трінчер, Джамала – "I wanna dance with somebody"

Результати голосування

Джамала розподілила свої відсотки таким чином – Анні 40, Христині 60. Україна ж проголосувала таким чином: Анна отримала 74 відсотки, а Христина 26.
Анна Трінчер потрапляє у суперфінал "Голосу Країни"!

Србуі Саргсян

Наступна команда, яка вирішила поборотись за перемогу у півфіналі, стала команда Потапа. Першою вийшла виступати потужна вокаліста Србуі Саргсян. Дівчина виконала зворушливий хіт Whitney Houston "Run To You".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Србуі Саргсян – "Run To You"

Микита Трондін

Другим з команди Потапа на сцену вийшов 16-річний Микита Трондін. Зірка "Голосу. Діти", а сьогодні – справжня знахідка дорослого "Голосу", виконав романтичний хіт гурту Океан Ельзи "Квітка".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Микита Трондін – "Квітка"

Виступ з тренером

Наставник Потап, як і інші тренери, теж вийшов на сцену востаннє заспівати зі своїми підопічними на одній сцені. Український репер разом з Микитою Трондіном та Србуі Саргсян виконали відомий хіт "Baby If You Give It To Me".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Микита Трондін, Србуі Саргсян і Потап – "Baby If You Give It To Me"

ДахаБраха

Ще одним неймовірним супергостем шоу став український гурт "ДахаБраха". Дівочий гурт виконав один зі своїх найкращих етнічних композицій.

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – ДахаБраха – "Шо з-под дуба"

Результати голосування

Потап розподілив свої відсотки таким чином – Микиті 40, Србуі 60. Україна ж проголосувала таким чином: Микита отримав 31 відсоток, а Србуі – 69.
Србуі Саргсян потрапляє у суперфінал "Голосу Країни"!

Дмитро Самко

І останньою на сцену вийшла команда Сергія Бабкіна. Першим з команди вийшов монтувальник сцени Дмитро Самко, який виконав дуже чуттєву пісню "Романс".

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Дмитро Самко – "Романс"

Олена Луценко

Улюблениця не лише наставника Сергія, а й мільйонів українців, – Олена Луценко, – сьогодні знову закохала глядачів виконанням пісні "Минає день, минає ніч". Дівчина присвятила цю пісню покійному музиканту та автору пісні Миколі Мозговому.

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Олена Луценко – "Минає день, минає ніч"

Виступ з тренером

І на сьогодні останній виступ Сергія Бабкіна та його наставників назавжди запалив проект вічним хітом гурту The Beatles "Come together". Номер виявився неймовірно ефектним.

Голос країни 8 сезон 13 випуск дивитись онлайн: прямий ефір – Дмитро Самко, Олена Луценко і Сергій Бабкін – "Come together"

Результати голосування

Сергій Бабкін розподілив свої відсотки таким чином – Дмитрові 43, Олені 57. Україна ж проголосувала таким чином: Дмитро отримав 42 відсотки, а Олена – 58.
Олена Луценко потрапляє у суперфінал "Голосу Країни"!

Отже, у суперфінал проекту "Голос країни" тренери вирушають з дуже потужними учасниками.

Тіна Кароль – з Андрієм Рибарчуком.

Джамала – з Анною Тринчер.

Потап – з Србуі Саргсян.

Сергій Бабкін – з Оленою Луценко.

Наступний 14 випуск відбудеться у неділю, 29 квітня.

Тіна Кароль – українська співачка та акторка, народна артистка України. За свою творчу кар'єру отримала безліч нагород: Лауреат міжнародного пісенного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля 2005", з піснею "Show Me Your Love" також представляла Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2006", де посіла сьоме місце. Тіна також вже кілька сезонів поспіль була зоряним тренером проекту "Голос. Діти".

Сергій Бабкін – український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень. Учасник групи "5'nizza", а також зі своєю дружиною Сніжаною Бабкіною став учасником 5-го сезону легендарного шоу "Танці з зірками". Цього року Бабкін також брав участь у Національному відборі "Євробачення-2018" з піснею "Крізь твої очі". Сергій вже був зірковим тренером вокального шоу "Голос країни" 7 сезон, тому участь в складі жюрі 8 сезону не стане для нього новинкою.

Джамала (Сусана Алімівна Джамаладінова) – українська співачка кримськотатарського та вірменського походження, народна артистка України, переможниця 8-го міжнародного конкурсу "Нова хвиля" та 61-го пісенного конкурсу "Євробачення". У 2018 році вона, як і попереднього року, стала суддею на Національному відборі "Євробачення-2018" в Україні.

Потап (Олексій Потапенко) – український продюсер та поп- і реп-виконавець. Під його настановою виникло декілька музичних проектів, відомих навіть за межами України. Потап бере участь у проекті вже вчетверте. Також він кілька сезонів поспіль був тренером проекту "Голос. Діти".