За умовами шоу "Голос країни" 8 сезон, учасники спершу проходять відбір "сліпі прослуховування". Однак, у новому сезоні на учасників шоу чекають нові правила – вокаліст, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, одразу ж покидає сцену без спілкування із зірковими тренерами.

Читайте також: Голос країни 8 сезон 3 випуск: українська Адель, самородок з Чернівців та Ірина Федишин

Зірковими тренерами "Голос країни" 8 сезон стали: Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль. Незмінними ведучими шоу стало зіркове подружжя – Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а також – відомий шоумен і гуморист – актор студії "Квартал 95" Артем Гагарін.

Анрі Болквадзе

Першим на сцену четвертих сліпих прослуховувань вийшов Анрі Болквадзе з Кропивницького. Раніше хлопець працював офіціантом, однак вирішив спробувати свої сили на співочій сцені проекту.

Своїм таємничим голосом він зміг повернути аж три суддівські крісла – Джамала, Сергія Бабкіна і Потапа. Але уродженець з Грузії вирішив піти в команду Джамали.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Анрі Болквадзе – "Once In The Street"

Юрій Ткач

Справжньою несподіванкою для музичного проекту 8 сезону "Голос країни" став відомий український актор Юрій Ткач. 34-річний киянин знімається у багатьох телевізійних проектах та фільм, однак завдяки підтримці своєї дружини і доньки він вирішив спробувати свої сили у музиці.

На виконання композиції "Я і Сара" відомого виконавця Дзідзьо, до нього повернулись всі суддівські крісла. Юрій завжди мріяв виступити на сцені проекту, але все ж не продовжив свою участь в "Голос країни".

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Юрій Ткач – "Я і Сара"

Василь Демчук

17-річний киянин Василь Демчук вже брав участь на проекті "Голос. Діти", але вирішив спробувати свої сили на дорослому співочому проекті. Юний хлопець наразі працює в ресторані, але все життя мріє завоювати сцену. Його неодноразово порівнюють з американцем Джастіном Бібером.

На його ніжне виконання пісні одразу ж повернулось два крісла – Джамали і Тіни Кароль. Свою боротьбу на проекті хлопець вирішив продовжити в команді Тіни Кароль.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Василь Демчук – "All of me"

Надія Пашкевич

Амбітна дівчина-циганка з Мінська – Надія Пашкевич – здавна мріяла стати артисткою. Все своє дитинство вона провела у колі великої сім'ї, однак своє доросле життя вона вирішила присвятити вокалу.

Але суддям не вистачило її впевненості та більш стійкого голосу і до неї не повернулось жодне крісло.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Надія Пашкевич – "Blow your mind"

Олександр Чекмарьов

Молодий хлопець з Одеси раніше вже бував на проекті "Голос країни". Олександр Чекмарьов мав можливість попрацювати в команді Тіни Кароль у 6 сезоні шоу у складі дуету "А 17". Тепер він хоче справді дійти до перемоги, але вже наодинці, щоб довести всім, що він має справжній талант.

І він вже на половині шляху, – на виконання конкурсної композиції повернулись всі крісла. Але Олександр обрав собі за наставника не Тіну Кароль, як колись, а Сергія Бабкіна.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Олександр Чекмарьов – "Starlight"

Мері Надемо

Неймовірна дівчина, яка має не лише неймовірний голос, а й нелегку сімейну історію, вирішила спробувати свої музичні здібності на проекті "Голос країни". Мері Надемо з Києва має схожу зовнішність з Ріанною, але заворожила суддів виконанням пісні Адель.

В останній момент до неї повернулось крісло Тіни Кароль, де Мері автоматично стала її підопічною.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Мері Надемо – "Hello"

Микола Серезітінов

Хлопець з Києва Микола Серезітінов займається виробництвом сумок та рюкзаків. В підлітковому віці він уже мав свою групу, однак йому так і не вдалось з напарниками знайти свою стежку в шоу-бізнесі. Через 10 років на проекті "Голос країни" він знову спробував свої сили.

Його нетиповий голос одразу зацікавив трьох суддів – Джамала, Сергія Бабкіна і Потапа. Хлопець і сам не очікував на такий успіх, але змушений був обрати лише одного наставника. Ним став Потап.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Микола Серезітінов – "Maybe tomorrow"

Оксана Чорна

28-річна дівчина з Києва лише нещодавно приїхала з Китаю, щоб створити творчу кар'єру поряд зі своєю сім'єю. Оксана Чорна має маленьку дочку, але щоб заробити хороші гроші, їй довелось залишити доньку на бабусю і відправитись за кордон.

Оксана має надію, що їй більше не доведеться розлучатись з ріднею і створити щасливе життя у своїй країні. На її голос повернулись крісла Потапа і Тіни Кароль. Але дівчина обрала Потапа.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Оксана Чорна – "Антарктида"

Олександр Пашков

Досить відомий артист Олександр Пашков, який навчався разом з відомими українськими артистами, теж вирішив не пасти задніх. Хоч він і має свій гурт, але Олександр прагне йти далі, щоб досягти більших висот.

На жаль, на його проникливу пісню не обернулось жодне крісло.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Олександр Пашков – "Skin"

Наталія Білоусова

Справжня знахідка проекту "Голос країни" – Наталія Білоусова з Генпрокуратури України, вирішила віднайти себе на музичному шоу. Вже давно уродженку Балаклеї Харківської области манить сцена, тому вона не побоялась та вийшла заспівати проникливу пісню.

Її сильний голос справді зачарував суддів, через що до неї повернулась вимоглива суддя Тіна Кароль.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Наталія Білоусова​ – "I Will Always Love You"

Констянтин Нікулін

Молодий хлопець Констянтин Нікулін із Запоріжжя з дитинства мріяв стати зіркою. У нього було навіть декілька спроб створити музичні гурти, але вони не увінчались успіхом. Тому він вирішив не гаяти часу і заявити про себе всій країні на музичному шоу.

Але ні його романтичний голос, ні вміння грати на гітарі не змогли підкорити серця суддів.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Констянтин Нікулін – "Supergirl"

Юлія Коловертних

Мрійлива дівчина з Одеси Юлія Коловертних разом з колегами по гурту пише пісні про кохання. На проекті вона вирішила допомогти всім просунутись далі у музичній кар'єрі. Тому вона завітала на проект з напарниками і намагалась підкорити серця суддів.

На її проникливе виконання пісні обернулась Тіна Кароль і Сергій Бабкін. Але Юля вирішила піти у команду Сергія Бабкіна.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Юлія Коловертних​ – "Iron Sky"

Олександр Мамедов

Історія, яка зворушила всіх суддів і глядачів проекту – це давня історія кохання між франківчанином і Тіною Кароль. Вони не бачились 15 років, але 35-річний Олександр Мамедов має велике бажання знову вживу побачити Тіну та обняти її.

Але його голос, схоже, не запав у душу суддям, через що до нього не повернулось жодне крісло. Навіть Тіна Кароль не впізнала його голосу, через що не натиснула кнопку "обираю тебе".

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Олександр Мамедов​ – "На небі"

Квартет "Акорд"

Четверо бравих чоловіків з квартету "Акорд" з міста Тернопіль вирішили зачарувати всіх українців своїм виконанням пісні. Вони вже мають свою аудиторію навіть за кордоном, але тепер вони прагнуть зачарувати зірковий шоу-бізнес.

Неймовірні дзвінкі голоси чоловіків змогли затамувати подих у всіх присутніх в залі прослуховувань. До них повернулись всі чотири крісла, але хлопці вирішили відправитись у команду Тіни Кароль.

Голос країни 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Квартет "Акорд"​ – "Ой, чий то кінь стоїть"

Читайте також: Голос країни 8 сезон 2 випуск: "сестра" Юлії Тимошенко, Злата Огнєвіч та український "Джексон"

Під час шоу "Голос країни" 8 сезон 4 випуск зіркові тренери набрали 14 учасників.

Сергій Бабкін тепер має таких учасників – Олександр Чекмарьов і Юлія Коловертних.

У команді Джамали – Анрі Болквадзе.

А в Потапа – Микола Серезітінов та Оксана Чорна.

Тіна Кароль обрала собі наступних учасників – Василь Демчук, Мері Надемо, Наталія Белоусова і квартет "Акорд".

Сергій Бабкін – український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень. Учасник групи "5'nizza", а також зі своєю дружиною Сніжаною Бабкіною став учасником 5-го сезону легендарного шоу "Танці з зірками". Цього року Бабкін також візьме участь у Національному відборі "Євробачення-2018" з піснею "Крізь твої очі". Сергій вже був зірковим тренером вокального шоу "Голос країни" 7 сезон, тому участь в складі жюрі 8 сезону не стане для нього новинкою.

Джамала (Сусана Алімівна Джамаладінова) – українська співачка кримськотатарського та вірменського походження, народна артистка України, переможниця 8-го міжнародного конкурсу "Нова хвиля" та 61-го пісенного конкурсу "Євробачення". У 2018 році вона, як і попереднього року, стане суддею на Національному відборі "Євробачення-2018" в Україні. Джамала також вдруге сяде в червоне крісло проекту "Голос країни" як зірковий тренер.

Потап (Олексій Потапенко) – український поп- і реп-виконавець, а також відомий продюсер. Під його настановою виникло декілька музичних проектів, відомих навіть за межами України. Для Потата участь в проекті стане вже четвертою. Потап також кілька сезонів поспіль був зоряним тренером проекту "Голос. Діти".

Тіна Кароль – українська співачка та акторка, народна артистка України. За свою творчу кар'єру отримала безліч нагород: Лауреат міжнародного пісенного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля 2005", з піснею "Show Me Your Love" також представляла Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2006", де посіла сьоме місце. Тіна також вже кілька сезонів поспіль була зоряним тренером проекту "Голос. Діти".